Akülü Sandalye Dünyası Misyonumuz

 

 

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ürün ve istikrarlı, disiplinli çalışma anlayışımızı, müşteri odaklı çalışma stratejilerimiz ile bütünleştirerek, tüm bu değerlerimizi en iyi şekilde sunmaktır.
 

 

 

Mutlak Müşteri Memnuniyetini, müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empatik düşünce sahibi ve eğitimli, bilgili uzman satış kadromuz ile her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktır. Bu hizmetlerimizi tüm banka kartlarına çoklu taksit fırsatları ile birlikte sunmak ve üstelik Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine ücretsiz kargo ile hizmet vermektir.

 
 
 

Yetkinliklerimiz

 

 

Onlarca Marka, yüzlerce çeşit ürünü tek bir çatı altında, uzman satış temsilcilerimizin yardımı ile deneyimleme, inceleme ve görerek karşılaştırma imkanına sahipsiniz. Türkiye standartlarına uygun en üst kalite ürünlerimizin TSE ve CE MDA belgeleri ile tüm ürünlerimizin garanti belgeleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize 7 gün  24 saat ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden incelediğiniz ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere Türkiye ve/veya Dünyanın dilediğiniz her yerine gönderebiliyoruz.


 
Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından, Sosyal Sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasına Akülü Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak tüm yüreğimiz ile inanmaktayız. Saygının ve karşılıklı güvenin hakim olduğu çalışan personelimiz ile İstanbul’un Avcılar/Beylikdüzü, Bahçelievler ve Kadıköy ilçelerinde Türkiye’nin en büyük üç showroom mağazalarına sahibiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz markalar dışında 

 
 
Akülü Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak,  yerli üretimde de boy göstermekteyiz. Adana ilinde 10.000 Metre kare alana kurulu fabrikamız ile tekerlekli sandalye ve türev ürünlerini üretmekteyiz. Dünyanın bir çok ülkesine tamamen %100 türk malı Poylin markamız ile satışlar gerçekleştirmekteyiz. Bu minvalde; Hava alanları, onlarca hastaneler, belediye ve vakıflar başta olmak üzere yurt içi ve dışı için de binlerce özel ürünler de üretmekteyiz.
 

 


Vizyonumuz

 

 

Kaliteyi bir yaşam biçimini, insan hakkı olarak benimseyen firmamız, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan Akülü Tekerlekli Sandalye Dünyası, kurulduğu günden bu yana “insan” ve “insana saygı” temellerine dayanan yönetim anlayışı ile Bedensel Engelli Ürünlerin satışı, tanıtımı, pazarlaması, ürün geliştirmesi ve yerli üretimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Türkiye’de satışa sunulan ve uygun olan tüm marka ve ürünleri tek bir çatı altında uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sunan Tekerlekli Sandalye Dünyası’nda tüm ekibimizden satış pazarlama hizmet süreçlerimize kadar olan her adımda vizyonel bakış ile sektörel değerler sağlamaktır.

 
 

 
Küçük farklar büyük sonuçlar doğurur ilkesi ile, üstlendiği tüm görevlerde farklılık yaratarak kalıcı izler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmaktadır.

 


 
Kurumsal Değerlerimiz

 

 

Medikal Sektörde Dünya’daki gelişmeleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı bedensel yaşam ürünleri için projeler üretmek, projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak, hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak, güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek, müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak, uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak, topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek ve engelli vatandaşlarımıza empatik bakış ile daha kolay bir yaşam sağlamak.

 
 
Medikal sektöründe geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün fırsatları sunmaya devam edeceğiz.
Türkiye ve İstanbul çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği ile geliştirdiğimiz projelerimizi başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere önemli mihenk taşı yerli üretim ürünlerini yapmak ve dünya pazarlarına sunma hedefi, bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.
 
 

 
Hep birlikte daha nice güzel yarınlara…
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR