İnsan dostu Poylin Robotics, yüksek düzeyde konforu ve kullanıcısını koruyucu özellikleri ile yaşamda yer almaya hazır. Poylin P210 Robotics ile sürüşün keyfine varın.

Poylin P210 Robotics

POYLİN P210 ROBOTİCS ULTRA HAFİF AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE
Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, engelliler ve hareket güçlüğü çekenler için daha iyi bir seyahat yolu sağlamaya adanmış dahiyane bir ürün olarak sizlere sunulmaktadır.

Poylin p210 Robotics
15°eğim

Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü, oldukça güvenli ve istikrarlı, hafif yapısı ile yerçekimi stabilizasyon sistemine sahiptir. Hafif yapılı bir tasarım olarak öne çıkan Poylin Robotics tüm araba ağırlığının %80'lik bir dilimi 20 cm'lik bir düzlemin altına yerleştirilmiştir. 15° lik bir tırmanma eğimine sahiptir ve bu eğim açısına kadar herhangi bir devrilme yaşanması söz konusu değildir.


Yanal Sürüş Ön Tekerlekler


Yol engelleriyle kolayca başa çıkan Poylin Robotics, 10 inçlik tekerlek yapısı ile donatılmış, üstün engel geçiş kabiliyetine sahiptir. Hız tümseklerini, çukurları ve küçük basamakları kolayca geçebilir ve böylece Poylin P210 yolun karmaşık koşullarında dahi oldukça kolay bir şekilde sürüş sağlar.


Çok amaçlı tekerlek, birden fazla küçük parçadan oluşmaktadır. Bir bütün olarak ileri geri dönebilen ve her küçük tekerleğin bağımsız bir şekilde yanal olarak dönebilen lastikleri mevcuttur. Tekerleklerin bu özeliği küçük odalarda dahi aracın, esnek bir şekilde kullanımını sağlamakta ve tüm yol koşullarında özgürce bir sürüş sunmaktadır.10 inç ön tekerlek
eğim açısı


İskelet YapısıPoylin P210 Robotics, sadece şık ve göz alıcı bir görünüme sahip olmakla kalmaz, hafif alüminyum yapısı ve yüksek kalite düzeyinde malzemelerden oluşmuş çerçeve/iskelet yapısına sahiptir. Aynı zamanda altın oran tasarımı ile oldukça güvenli bir tasarım olup; 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir.


title
iskelet yapısı

Tüm şasenin, yüksek yük taşımaya uygun olması için iki kiriş ve dirsek kullanılarak entegre bir kaynak yapısı ile oluşturulmuştur. Tüm şase cıvata yapısı il bağlı değildir, bu nedenle uzun süreli kullanımdan sonra deforme olmaz ve gevşemez.


çerçeve yapısı
üretim

Disiplinli üretimi ile güvenlik faktörlerinin ön planda tutulduğu Poylin P210 Robotics, estetik duruşu ve sağlam yapısı ile ulusal standarttan 4 kat daha yüksek kalitede bir tasarıma sahiptir.Süspansiyon Sistemisüspansiyon sistemi
süspansiyon sistemi

Bağımsız Süspansiyon Sistemi, ön tekerleklerde kullanıcıların dengeli sürüş ve rahat hissetmelerini sağlamak için zorlu yollardan ve tümseklerden gelen etkiyi tamponlayan, güçlü burulma özelliğine sahip iki takım süspansiyon yayı bulunur. Ön tekerlekteki çift amortisör yayları, engebeli yol geçişlerinde (çukur, tümsek vb.), rahatsız edici sarsıntıları minimuma indirir ve böylece kullanıcısına mükemmel bir dengeli sürüş konforu sağlar.


Poylin Robotics
Poylin Robotics
Poylin Robotics
Poylin Robotics

Poylin Robotics, kumda, çimende, tümsek ve diğer engebeli yollarda rahat bir sürüş sağlar.Poylin P210 Katlanır Robotics

POYLİN P210 ROBOTİCS ULTRA HAFİF AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE GENEL ÖZELLİKLERİ


jiroskop sistemi
Oturma alanı
hız grafiği
Oturma açıları

1.Dahili Jiroskop Sensörü:


Virajlarda aracın dönüş hızı çok yüksek olduğunda ve bu hız tehlike arz ettiğinde jiroskop sensörü otomatik olarak devreye geçererk aracın hızını düşürür. Tam bir kullanıcı dostu olan Poylin P210 Robotics, bu özelliği ile kullanıcısını olası olumsuzluklara karşı koruyarak, güvenliğini sağlar.2.Poylin P210 Robotics Oturma Alanı:


7 cm kalınlığında nefes alabilen köpük şeklinde oturma minderi, oturma duruşunu desteklerken vücut kıvrımına mümkün olduğunca uyum sağlar. Bu sayede kaçla bölgesinin oturma alanına eşit bir şekilde yerleşmesiyle beraber rahat bir sürüş keyfi sağlar. Minder döşemesi, nefes alabilen bir yapıda olduğundan dolayı terleme yapmaz ve kendini sürekli yeni hava ile tazeler.3.Hız Grafiği:


Hızlanma eğrisi, esnek çalıştırma, sorunsuz çalıştırma, hassas direksiyon, güvenli frenleme, rahat çalıştırma ve durdurma sağlar.4.Ergonomik Dizayn:


Kullanıcısının uzun süre rahat oturabileceği şekilde ayarlanmış olup sırtlık 15° eğime sahiptir. Kol dayanağının yüksekliği orta düzeydedir ve üst ekstremite aktiviteleri için uygundur; oturma pozisyonunu rahat hale getirmek için pedallar yerden yaklaşık 6 cm öne eğilir.Yardımcı tekerlekler
Geniş Pedallar
Çıkarılabilir joystick
Hareketli kol

a.Fren ve yardımcı tekerlekler:

Arka yardımcı kaydırmaz tekerlekler sayesinde fren kapalıyken bile yokuş yukarı olarak ileri itilebilir.b.Geniş pedal:

Geniş, dengeli ve rahat pedal alnı ekstra bir konfor sağlamaktadır.c.Çıkarılabilir Joystick:

Kullanıcı ihtiyacına göre joystick bölümü sol veya sağ bölümünde kullanılabilir.d. Yan Biniş:

yan kolunun indirilip/kaldırılabilir özelliği sayesinde kullanıcının yandan transferini mümkün kılar.


eğim açısı
joystick
lityum pil

e. Bıraktığında dur:

Yokuş yukarı veya yokuş aşağı olmasına bakılmaksızın, külbütör bırakıldığı anda araç otomatik olarak durmaktadır. Ek bir fren çalışmasına gerek kalmamakla birlikte, elektrik kesintisi yaşansa dahi güvenliği sağlamaktadır. Arka kaymayı önleyici tekerlek yapısı ise ek bir güvenlik katmanı sağlamaktadır.


f.Joystick tasarımı:

*Joystick tasarımı; özellikle yaşlı kullanıcılar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. "Acemi modu, Büyütülmüş ekran, Sesli uyarı" sistemi ile tam bir kullanıcı dostudur.


g. Çıkarılabilir Lityum Pil:

25 kilometreye kadar yol kat edebilen hafif, lityum pil dilendiği zaman çıkarılıp takılabilmektedir.

Mobil Uygulama ÖzelliğiPoylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, telefonunuza indireceğiniz aplikasyon ile;

- Otomatik açma/kapama,
- Araç yönünü kontrol etme,
- Normal mod (4,5 km/sa) ve gelişmiş moda (6 km/sa) geçme ayarı,
- Hız seviyesini (orta,düşük,yüksek şeklinde) ayarlama,

komutlarını dilediğiniz an yönetebilirsiniz. Sandalye, koltuk gibi başka bir alanda oturma sırasında hiçbir kimsenin yardımına gereksinim duymadan Mobil Uygulama Özelliği sayesinde uzaktan vereceğiniz komutlar ile aracınızı dilediğiniz gibi bulunduğunuz konuma getirtebilirsiniz.

Poylin P210 Robotics
Poylin P210
Poylin P210
Poylin P210
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR