ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı (TSD ADN-01)

Marka : TSD
Fiyat : ₺37.900,00
₺9.475,00 'den başlayan taksitlerle

TSE Belgeli olan Engelli Merdiven İnme-Çıkma Cihazı Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliği'nce aranan engellilerin erişebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemi şartlarına uygundur.

 

 

Merdiven inme-çıkma cihazı, hareketi kısıtlı kişilerin kolaylıkla merdivenlerden güvenli şekilde çıkmasını ve inmesini sağlar.

 

 

Asansör imkanının bulunmadığı binalar için aranan platform asansörümerdiven asansörü, cephe asansörü vb. çözümlerin çeşitli nedenlerle yetersiz kaldığı durumlarla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu amaçla mobil merdiven iletme ve taşıma sistemleri engellilerin katlar arası erişebilirliğini tamamlayıcı ürünler olarak kullanılmaktadır. 

 

 

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı, 130 kg kadar taşıma kapasitesi bulunan bu cihaz yaşlı ve engellilerde bu erişim engelini tamamen ortadan kaldırır. 

 

 

Düz merdivenlerde, erişimini sağlayacağımız kişinin cihaza transferi yapıldıktan sonra emniyet kemerlerleri takılarak güvenliği sağlanır. 

 

 

Refakatçinin herhangi bir fiziki kuvvet harcamadan sadece refakat ederek merdivenlerden inme-çıkma işlemini gerçekleştirir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

ADET :

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı

 

 

 

 

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı, asansör imkanının bulunmadığı binalar için aranan platform asansörü, merdiven asansörü, cephe asansörü, Paletli merdiven çıkma vb. çözümlerin çeşitli nedenlerle yetersiz kaldığı durumlarla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu amaçla mobil merdiven iletme ve taşıma sistemleri engellilerin katlar arası erişebilirliğini tamamlayıcı ürünler olarak kullanılmaktadır. 

 

 

 

 

 

 

ADN-01 Engeli Merdiven İnme Çıkma Cihazı, fiyatı muadil merdiven inme-çıkma aparatlarına göre çok daha ekonomiktir. Ekonomik fiyatının yanı sıra donanım özellikleri açısından oldukça yüksek özelliklere sahip bir üründür.    

 

 

 

 

 

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı Genel Özellikleri

 

 

- Akülü ve paletli sistemdir,

- Refakatçi yardımıyla merdivenleri kolayca iner ve çıkar,

- Kullanımı kolay ve güvenlidir.

 

 

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Boyut
120x40x91 cm
Materyal
Çelik
Oturma Yeri Genişliği
44 cm
Parçaların Rengi
Gri
Şase Rengi
Gri
Taşıma Kapasitesi
130 kg
Ürün Ağırlığı
45 kg
Katlanmış Boyut
110x40x51 cm
Çıkma-İnme Hızı
8m / 12m dakika
Akü
2* 12V / 9A
Motor
DC Motor
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR