Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (Breezy Style 24")

Marka : Breezy
Fiyat : €550,00
₺4.794,86 'den başlayan taksitlerle

Hem iç hem dış  mekan kullanımına uygun olan Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24"), katlanabilir alüminyum gövde yapısı sayesinde son derece dayanıklı ve oldukça hafif bir modeldir.

 

 

Breezy ürünleri arasındaki en hafif model olan Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24"), hafifliğinin yanı sıra 25 mm olan alüminyum profil boruları ile üst seviyede dayanıklılığa sahiptir. Breezy Styel Engelli Sandalyesinin 4 farklı renk ve beden seçenekleri mevcuttur. 

 

 

Dayanıklılık ve hafifliğine ek olarak üst seviye konfora sahip olan Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24"), uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek konfor seviyesini koruyabilmektedir. Dolgu tekerlekleri sayesinde dış mekan kullanımlarında engebeli yol koşullarında dahi oldukça konforlu bir sürüş imkanı sağlayan model, aynı zamanda opsiyonel olarak eklenebilecek olan birçok farklı özelliği de barındırmaktadır.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24" Arka Tekerlekler)

 

 

Kolçaklarının derinliği ayarlanabilir ve yüksek konforuna ek olarak oldukça pratik bir model olan Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye, aynı zamanda yukarıya doğru kaldırılabilir olan kolçakları sayesinde kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan taraflarından transferini mümkün kılmaktadır.

 

 

Uzunluğu ayarlanabilen topuk destekleri bulunan ayaklıkları aynı zamanda çıkarılabilir özellikte olan Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24" Arka Tekerlekler), depolaması ve taşıması son derece kolay bir modeldir. En küçük araba bagajlarına dahi sığabilecek boyutlara gelmektedir.

 

 

Farklı renk ve beden seçeneklerine ek olarak ürünün yerden yüksekliğinin de kademeli olarak ayarlanabilir olmasıyla her kullanıcıya uyum sağlayabilmektedir.

 

 

Yüksek ürün kalitesi, dayanıklılığı, pratikliği ve konforu ile öne çıkan Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24" Arka Tekerlekler), Avrupa standartlarında üretilen, odukça dikkat çeken bir modeldir. 

 

 

Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24" Arka Tekerlekler) Genel Özellikleri

 

 

- Alüminyum gövde yapısı,

- 4 farklı renk seçeneği,

- Dolgu tekerlekler,

- Yukarıya doğru hareketli kolçaklar,

- Uzunluğu ayarlanabilir ve çıkarılabilir ayaklıklar,

- Üst düzey dayanıklılık.

 

 

Breezy Style Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye (24" Arka Tekerlekler)  Ek Aksesuarlar 

 

 

*Ek aksesuarlar hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için lütfen Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

Oturma Yeri Genişliği
38 /40,5/43 /45,5/48 /52 cm
Oturma Yeri Derinliği
41,5 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
51,5 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
45 cm (50 cm sırtlıklı)
Toplam Genişlik
Oturma Yeri Genişliği + 18 cm
Toplam Yükseklik
88 cm (132,5 cm koltuk başlığıyla birlikte)
Toplam Uzunluk
103 cm
Katlanır Genişlik
26 cm
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
13,9 (Small Beden)
Taşıma Kapasitesi
125 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR