Golfi G099 Manuel Tekerlekli Sandalye (G099)

Marka : Golfi
Fiyat : $132.00
Barkod : 8698785010424
₺1.062,70 'den başlayan taksitlerle

 

Golfi Manuel Refakatçi Tekerlekli Sandalye, üründe bulunan refakatçi itme çubuğu hasta ve refakatçi kullanımda rahatlık sağlar.  

 

 

Golfi G099, dayanıklılığı gözetilerek tasarlanmış kaynaksız şasesi, yanmayan, leke tutmayan ve anti-bakteriyel özellikli kumaşı ile en çok tercih edilen refakatçi kullanımına uygun manuel tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. 

 

 

Golfi G099 Manuel Tekerlekli Sandalye fiyatı bakımından da standart kullanıcılar, kısa süreli ihtiyaç sahipleri, yaşlı hastalar ve bağışçıların ihtiyaçları gözetilerek üretilmiş standart özelliklerde bir refakatçi kullanımlı manuel tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Golfi marka, koleksiyon ürünleri içerisinde standart özelliklere sahip ve en ekonomik fiyatlı tekerlekli sandalye olması ile öne çıkan Golfi G099 Ekonomik Tekerlekli Sandalye modeli, emniyet kemeri ve ayak destek bantları ile kullanıcısına güven sağlamaktadır. 

 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

ADET :

Golfi G099 Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye 

 

Golfi G099 Ekonomik Tekerlekli Sandalye, katlanabilme özelliği sayesinde rahat taşıma, saklama, depolama ve en önemlisi kullanıcısının bir yerden bir yere ziyaret ederken kendi aracı ile yanında götürebilme, taşıyabilme imkanı sağlar.

 

 

Arka tekerlekleri, 24" yumuşak silikon dolgu arka tekerlekleri sayesinde bozuk, taşlı, engebeli ve sert zeminli yollarda şişme lastik hassasiyetini sağlarken patlamaz lastik özelliği ile konforlu sürüş imkanı sağlayan Golfi G099 Engelli Sandalyesi, yolda kalma gibi bir sorun ile karşılaştırmaz. 

 

 

Golfi G099, ekonomik tekerlekli sandalye modelleri arasında olmasına karşın gösterdiği performans ile hastaneler, kurumlar, kuruluşlar ve bağışçıların da gözde ürünleri arasında gelmektedir. 

 

 

 

Golfi G099 Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Sade bir yapıya sahip ve ekonomik bir modeldir,

- İtme çubuğu sayesinde hastane ve refakatçi kullanımına uygundur,

- Alüminyum jant tekerlekler, 

- Elektro-statik toz boya kaplama,

- Ekstra dayanıklı, kaynaksız yekpare şase, 

- Kolay katlanabilir,

- Kolay taşınabilir. 

 

 


*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
46 cm
Oturma Yeri Derinliği
41 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
45 cm
Kolçak Yüksekliği
23 cm
Toplam Genişlik
68 cm
Toplam Yükseklik
86 cm
Toplam Uzunluk
97 cm
Katlanır Genişlik
24 cm
Arka Tekerlek
24" PU Dolgu
Ön Tekerlek
7"PU Dolgu
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
13,7 kg
Taşıma Kapasitesi
100 kg
Etiketler
G099, 099,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR