Golfi G130 Manuel Tekerlekli Sandalye (G130)

Marka : Golfi
Fiyat : $230.00
Barkod : 8698785010301
₺1.851,68 'den başlayan taksitlerle

 

Golfi G130 Manuel Tekerlekli Sandalye, çelik şaseden imal edilmiş olup uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanmış bir engelli sandalyesidir. Sandalyenin özellikleri kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamakla beraber güvenlik derecesi de en üst seviyelerde tutulmuştur. 

 

 

 

Her hastanın ihtiyaçlarını karşılamak üzere baştan sona tasarlanan,orta segment olarak adlandırılan modelimizde, üst grup ürünlerin bir çok özelliğide uygulandığından hem kısa hem uzun kullanıma uygun olan Golfi G130 Tekerlekli Sandalye, hastane ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

 

 


Hareketli kalkabilen kolçaklar ve kolçaklarda kullanılan eğimler sayesinde hasta transferini rahatlıkla gerçekleştirirken; yemek masası, çalışma masası gibi alanlarda kolaylıkla yanaşma imkanı da sunmaktadır. 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi KDV'den Muaftır.

 

ADET :

 

Golfi G130 Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

Kullanıcı güvenliğine önem veren Golfi G130, çelik şasesi ve şaseye uygun fren sistemi ile sizlere güvenli bir sürüş sunar. Golfi G130 tekerlekli engelli sandalyesinde kırılabilen sırt,çıkartılabilir ayaklıklar, bas çıkar tekerlekler ve katlanma özelliğiyle birlikte depolama ve taşıma işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 

 

 


Golfi G130 tekerlekli sandalye'nin iz yapmayan özel alışımlı tekerlekleri bulunduğundan ev içi kullanımlar için uygun olmasının yanı sıra, 24" arka ve 8" ön tekerlekleri sayesinde engebeli arazi koşullarında da rahat kullanım sağlamaktadır.

 

 

 


Uzun süreli kullanımlarda bakteri barındırması sebebiyle antibakteriyel kumaşı ile hasta, herhangi bir sorun yaşamadan gününün büyük bir kısmını sandalyede geçirebilir. 
 

 

 

 

Golfi G130 Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

-Gövdesi çelik yapıda,
-Katlanabilme özelliği,
-Hareketli ve eğimli kolçaklar,
-Çıkarılabilir ayaklıklar,
-Kırılabilen sırt,
-Bas-çıkar arka tekerlekler (Quick-release)
-Refakatçi kullanımına uygundur.

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
41 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
52 cm
Sırt Yüksekliği
50 cm
Kolçak Yüksekliği
23 cm
Toplam Genişlik
66 cm
Toplam Yükseklik
92-102 cm
Toplam Uzunluk
100 cm
Katlanır Genişlik
31 cm
Arka Tekerlek
24" PU Dolgu
Ön Tekerlek
8"PU Dolgu
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
17,8 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
Etiketler
G130, 130,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR