Meyra Budget Manuel Tekerlekli Sandalye (Meyra Budget)

Marka : Meyra
Fiyat : €522,00
₺4.550,76 'den başlayan taksitlerle

 

Hem iç hem dışa mekan kullanımına uygun olan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, katlanabilir çelik gövde yapısına sahip bir modeldir. 

 

 

Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye 7 farklı beden seçeneği bulunmaktadır. Sınıfının en uygun tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. 

 

 

Paslanmaz çelik gövdesi ile son derece uzun ömürlü bir model olan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, aynı zamanda oldukça pratik bir modeldir. Yukarıya doğru kaldırılabilir, hareketli kolçaklara sahip olan model, bu sayede kullanıcının tekerlekli sandalyenin yan taraflarından araba veya yatak gibi alanlara transferini mümkün ve kolay kılmaktadır. 

 

 

Eğimli yapıya sahip olan kolçakları, tekerlekli sandalyenin masa veya sıra gibi eşyalara yanaşabilmesini mümkün kılmaktadır. Aynı zamanda bas-çıkart özellikli arka tekerlekleri ve bu özelliğine ek olarak çıkarılabilir ayaklıklara da sahip olan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, katlandığında çok küçük boyutlara gelmektedir.

 

 

Taşıması ve depolaması oldukça kolay olan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, en küçük araba bagajlarına dahi sığabilmektedir.  

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye

 

 

Yüksek kaliteli tekerlekleri ile konforlu bir sürüş sağlayan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, 360 derece dönebilen ön tekerlekleri ile yüksek hareket kabiliyetine sahiptir. 

 

 

Şişme tekerlek hassasiyetindeki ön ve arka tekerlekleri ile konforlu sürüşler sunan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalyesinin toplam ağırlığı 18 kg, taşıma kapasitesi 130 kg'dır. 

 

 

Ayaklıklarında uzunluk ayarı bulunan model, buna ek olarak konforlu döşemesi ile son derece konforludur. Yüksek Alman kalitesine sahip olan pratik ve sınıfındaki diğer modellere göre ekonomik bir fiyata sahip olan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, en çok talep edilen Meyra Tekerlekli Sandalye Modelleri arasında yer almaktadır.  

 

 

Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

- 6 beden seçeneği,

- Paslanmaz çelik, katlanabilir gövde yapısı,

- Yukarıya doğru hareketli ve eğimli yapıya sahip kolçaklar,

- Çıkarılabilir ayaklıklar,

- Bas-çıkart özellikli arka tekerlekler,

- Alman Menşei,

- 360 derece dönebilen ön tekerlekler.

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
36, 38, 40, 43, 46, 48, 51 cm
Oturma Yeri Derinliği
43 cm
Sırt Yüksekliği
42 cm
Kolçak Yüksekliği
21,5 cm
Toplam Genişlik
Oturma Yeri Genişliği + 18 cm
Toplam Yükseklik
96 cm
Toplam Uzunluk
104 cm
Katlanır Genişlik
28 cm
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
18 kg
Taşıma Kapasitesi
130 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR