Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye (Optimus 2 )

Marka : Meyra
Fiyat : €7.500,00
₺65.384,44 'den başlayan taksitlerle

 

Özellikle dış mekan kullanımına uygun, hızlı ve güçlü bir akülü tekerlekli sandalye arayanlar tarafından tercih edilen Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, uzun süre kullanıma uygun yapısı ile de tercih edilen bir üründür. En dikkat çekici özelliği de seri olmasıdır.

 

 

Özellikle dış mekan kullanımına uygun olarak tasarlanmasından dolayı hızlı olduğu kadar farklı zemin koşullarında da hızlı ve rahat sürüş sağlayacak biçimde üretilmiştir. Yol tutuş özelliklerinin gelişmiş olmasının yanı sıra, kullanıcının uzun süre oturduğunda dahi rahat edebileceği özelliklerle donatılmıştır. 

 

 

Kullanıcının bedensel özelliklerine uyum sağlar. Koltuk genişliği, derinliği ve sırt kısmı yüksekliği manuel olarak ayarlanır. Koltuk yüksekliği de ayarlanarak kullnacının boyuna uydurulur; aynı zamanda masa, sıra, tezgah gibi yüzeylere yanaştırılarak kullanım sağlar. 

 

 

Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye'nin sırt açısı manuel ya da elektrikli olarak 30 dereceye kadar ayarlanabilir. Aynı zamanda manuel ya da elektrikli olarak ayarlanabilen tilt pozisyonu mekanizması mevcuttur.

 

 

Ayak destek pedalları katlanabilir, yükseklik pozisyonu ayarlanabilir. Bacak dayama yerlerinin yüksekliği de ayarlanabilir ya da çıkarılabilir.  

 

 

Gelişmiş full süspansiyonu sayesinde engebeli zeminlerde dahi kullanımı rahat ve güvenlidir. Yükseklik ve derinliği ayarlanabilir joystick modülü opsiyoneldir. Halojen ışıklandırma sayesinde gece dış mekan kullanımlarda farkedilmesi sağlanır. 

 

 

40 km sürüş erim mesafesine sahip Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, 150 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Dayanıklı çelik şasesi ile uzun ömürlü, sağlam ve güvenli bir akülü tekerlekli sandalye arayanlar için uygun bir seçimdir. 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

ADET :

Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye

 

 

Arazi Tip Akülü Tekerlerkli Sandalye modelleri arasında yer alan Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, yüksek kalitesi ve gücü ile öne çıkan son derece güvenilir bir modeldir. 

 

 

Özellikle dış mekan kullanımları için üretilmiş olan model, hızı ve gücü ile arazi tip akülü tekerlekli sandalye sahibi olmayı düşünen kullanıcılara tercih edebilecek modellerin başında gelmektedir. 

 

 

Yüksek kalitesi ve uzun  ömürlü olması ile ideal bir model olan Meyra Optimus 2 Arazi Tip  Akülü Tekerlekli Sandalye, en zor ve engebeli yol şartlarında dahi yüksek konforlu bir sürüş sağlamaktadır. 

 

 

2x950W ultra güçlü motorları ve 2x107Ah değerindeki aküleri ile 70 km mesafe kat edebilen Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, 150 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Mavi, gri ve siyah olmak üzere 3 renk seçeneğine sahip olan model, büyük tekerlekleri ve süspansiyon sistemi ile oldukça konforlu sürüş sağlamaktadır. 

 

 

Ultra güçlü olmasının yanı sıra oldukça konforlu bir model olan Meyra Optimus 2 Akülü Engelli Tekerlekli Sandalyesi; oturma genişliği, derinliği ve yüksekliğinin ayarlanabilmesine ek olarak sırt yüksekliğinin de ayarlanabilmesine imkan sunmaktadır. 

 

 

Elektrikli veya manuel olarak ayarlanabilen sırt açısı, 30 dereceye kadar ayarlanabilmektedir. Manuel veya elektrikli olarak tilt pozisyonu özelliğine sahip olan Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, bu özelliği ile uzun süreli kullanımlarda kullanıcının kalça bölgesinde biriken baskı ve ağırlı vücuda yayarak bası yarası oluşumlarının önüne geçer ve kan dolaşım ile sindirim sistemlerinin çalışmasına oldukça yardımcı olmaktadır. 

 

 

Katlanabilir ve çıkarılabilir özellikte olan ayaklıkları aynı zamanda uzunluk ayarına da sahip olan modelin kolçakları da çıkarılabilir ve yüksekliiği ayarlanabilir özelliktedir.  Profesyonel aydınlatma sistemi ile düşük ışıklı ortamlarda dahi rahat bir sürüşe imkan sunan Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, maksimum 6 km/sa, 10 km/sa ve 15 km/sa hız seçeneklerine sahiptir. 

 

 

Almanya menşei olan, yüksek ürün kalitesi, konforlu ve ultra gücü ile arazi tip akülü tekerlekli sandalye modelleri arasında tercih edilebilecek en ideal modeller arasında yer alan Meyra Optimus 2 Arazi Tip Akülü Tekerlekli Sandalye, Avrupa standartlarında üretilmiş olan son derece güvenilir bir modeldir. 

 

 

Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

- 2x950 motor gücü ve 2x107 AH aküler,

- 70 km erim mesafesi,

- Mavi, siyah ve gri renk seçenekleri,

- 6, 10 ve 15 km/sa hız seçenkeleri,

- Elektrikli ve manuel ayarlanabilir sırt açısı,

- Elektrikli ve manuel tilt özelliği, 

- Profesyonel aydınlatma sistemi,

- Ayarlanabilir oturma yeri genişliği, derinliği ve yüksekliği,

- Büyük tekerlekler ve gelişmiş süspansiyon sistemi,

- Çıkarılabilir ve uzunluk ayarlı ayaklılar,

- Çıkarılabilir ve yükseklik ayarlı kolçaklar,

- Renkli LCD Ekranlı Joystick.

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
38-56 cm
Oturma Yeri Derinliği
50 cm/ 42-53 cm / 48-53 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
61/58/65 cm
Sırt Yüksekliği
64-55-64 cm
Kolçak Yüksekliği
19-25 cm / 22-28 cm / 23-29 cm
Toplam Genişlik
68 cm
Toplam Yükseklik
117/105/113 cm (baş desteği hariç)
Toplam Uzunluk
116 cm
Ön Tekerlek
320x120 mm
Arka Tekerlek
320x100 mm
Motorlar
2x950 W
Aküler
2x107 AH
Maksimum Erim Mesafesi
50-70 km
Maksimum Engel Atlama
11 cm
Taşıma Kapasitesi
150 kg
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanmaz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR