Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye (Optimus 2 )

Marka : Meyra
Fiyat : $9,587.00
₺77.182,78 'den başlayan taksitlerle

Şık tasarımı ile öne çıkan Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, hızlı bir şekilde hareket etmek isteyenler düşünülerek üretilmiştir. Spor ve üst düzey şıklıktaki tasarımı ile standart Optimus 2'den ayrılan RS Edition, arka hidrolik direksiyon, büyük lastikler ve ayarlanabilir amortisör ile birlikte 950W motor gücüne sahiptir. Her gün saatlerce zahmetsiz,hızlı ve keyifli bir sürüş sunar. 5 farklı programı ile günde 50-70 km kat edebilen Optimus 2 RS Akülü Tekerlekli Sandalye kullanıcısına büyük bir özgürlük sunmaktadır. 

 

 

Özellikle dış mekan kullanımına uygun, hızlı ve güçlü bir akülü tekerlekli sandalye arayanlar tarafından tercih edilen Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, uzun süre kullanıma uygun yapısı ile de tercih edilen bir üründür. En dikkat çekici özelliği de seri olmasıdır.

 

 

 

Kullanıcının bedensel özelliklerine uyum sağlar. Koltuk genişliği, derinliği ve sırt kısmı yüksekliği manuel olarak ayarlanır. Koltuk yüksekliği de ayarlanarak kullnacının boyuna uydurulur; aynı zamanda masa, sıra, tezgah gibi yüzeylere yanaştırılarak kullanım sağlar. 

 

 

Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye'nin sırt açısı manuel ya da elektrikli olarak 30 dereceye kadar ayarlanabilir. Aynı zamanda manuel ya da elektrikli olarak ayarlanabilen tilt pozisyonu mekanizması mevcuttur.

 

 

Ayak destek pedalları katlanabilir, yükseklik pozisyonu ayarlanabilir. Bacak dayama yerlerinin yüksekliği de ayarlanabilir ya da çıkarılabilir.  

 

 

 

 

Gelişmiş full süspansiyonu sayesinde engebeli zeminlerde dahi kullanımı rahat ve güvenlidir. Yükseklik ve derinliği ayarlanabilir joystick modülü opsiyoneldir. Halojen ışıklandırma sayesinde gece dış mekan kullanımlarda farkedilmesi sağlanır. 

 

 

40 km sürüş erim mesafesine sahip Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, 150 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Dayanıklı çelik şasesi ile uzun ömürlü, sağlam ve güvenli bir akülü tekerlekli sandalye arayanlar için uygun bir seçimdir. 

 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

ADET :

Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye

 

 

Arazi Tip Akülü Tekerlerkli Sandalye modelleri arasında yer alan Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, yüksek kalitesi ve gücü ile öne çıkan son derece güvenilir bir modeldir. 

 

 

Özellikle dış mekan kullanımları için üretilmiş olan model, hızı ve gücü ile arazi tip akülü tekerlekli sandalye sahibi olmayı düşünen kullanıcılara tercih edebilecek modellerin başında gelmektedir. 

 

 

Yüksek kalitesi ve uzun  ömürlü olması ile ideal bir model olan Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, en zor ve engebeli yol şartlarında dahi yüksek konforlu bir sürüş sağlamaktadır. 

 

 

2x950W ultra güçlü motorları ve 2x107Ah jel akü değerindeki aküleri ile 70 km mesafe kat edebilen Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, 150 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

Ultra güçlü olmasının yanı sıra oldukça konforlu bir model olan Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye; oturma genişliği, derinliği ve yüksekliğinin ayarlanabilmesine ek olarak sırt yüksekliğinin de ayarlanabilmesine imkan sunmaktadır. 

 

 

Elektrikli veya manuel olarak ayarlanabilen sırt açısı, 30 dereceye kadar ayarlanabilmektedir. Manuel veya elektrikli olarak tilt pozisyonu özelliğine sahip olan Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, bu özelliği ile uzun süreli kullanımlarda kullanıcının kalça bölgesinde biriken baskı ve ağırlı vücuda yayarak bası yarası oluşumlarının önüne geçer ve kan dolaşım ile sindirim sistemlerinin çalışmasına oldukça yardımcı olmaktadır. 

 

 

Katlanabilir ve çıkarılabilir özellikte olan ayaklıkları aynı zamanda uzunluk ayarına da sahip olan modelin kolçakları da çıkarılabilir ve yüksekliiği ayarlanabilir özelliktedir.  Profesyonel aydınlatma sistemi ile düşük ışıklı ortamlarda dahi rahat bir sürüşe imkan sunan Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, maksimum 6 km/sa, 10 km/sa ve 15 km/sa hız seçeneklerine sahiptir. 

 

 

Almanya menşei olan, yüksek ürün kalitesi, konforlu ve ultra gücü ile arazi tip akülü tekerlekli sandalye modelleri arasında tercih edilebilecek en ideal modeller arasında yer alan Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, Avrupa standartlarında üretilmiş olan son derece güvenilir bir modeldir. 

 

 

Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye Genel Özellikleri

 

- Optimal ayarlanmış bakım için geniş koltuk yelpazesi,

- Hız seçimi kullanıcı davranışına göre uyarlanabilir,

- Koltuk genişliği kişiye bağlı ayarlanabilir,

- Uygun kolçak ve sistemlerini seçimi,

- Alt bacak uzunluğu ayarlanabilir,

- Sürüş davranış programlanabilir,

- Sırt ve koltuk açısı ayarı,

- Süspansiyon full ayarlanabilir özelliğine sahip,

- Full Halojen ışıklar.

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
38-56 cm
Oturma Yeri Derinliği
50 cm/ 42-53 cm / 48-53 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
61/58/65 cm
Sırt Yüksekliği
64-55-64 cm
Kolçak Yüksekliği
19-25 cm / 22-28 cm / 23-29 cm
Toplam Genişlik
68 cm
Toplam Uzunluk
116 cm
Motorlar
2x950 W
Aküler
2x107 AH
Maksimum Erim Mesafesi
50-70 km
Taşıma Kapasitesi
150 kg
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanmaz
Etiketler
Meyra, Meyra Optimus, Meyra Optimus 2, Meyra Optimus 2 RS, Meyra Optimus 2 RS Arazi, Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip, Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü, Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 RS Arazi Tip Sandalye, Meyra Optimus 2 RS Arazi Akülü, Meyra Optimus 2 RS Arazi Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 RS Arazi Sandalye, Meyra Optimus 2 RS Tip, Meyra Optimus 2 RS Tip Akülü, Meyra Optimus 2 RS Tip Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 RS Tip Sandalye, Meyra Optimus 2 RS Akülü, Meyra Optimus 2 RS Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 RS Sandalye, Meyra Optimus 2 Arazi, Meyra Optimus 2 Arazi Tip, Meyra Optimus 2 Arazi Tip Akülü, Meyra Optimus 2 Arazi Tip Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 Arazi Tip Sandalye, Meyra Optimus 2 Arazi Akülü, Meyra Optimus 2 Arazi Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 Arazi Sandalye, Meyra Optimus 2 Tip, Meyra Optimus 2 Tip Akülü, Meyra Optimus 2 Tip Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 Tip Sandalye, Meyra Optimus 2 Akülü, Meyra Optimus 2 Akülü Sandalye, Meyra Optimus 2 Sandalye, Meyra Optimus RS, Meyra Optimus RS Arazi, Meyra Optimus RS Arazi Tip, Meyra Optimus RS Arazi Tip Akülü, Meyra Optimus RS Arazi Tip Akülü Sandalye, Meyra Optimus RS Arazi Tip Sandalye, Meyra Optimus RS Arazi Akülü, Meyra Optimus RS Arazi Akülü Sandalye, Meyra Optimus RS Arazi Sandalye, Meyra Optimus RS Tip, Meyra Optimus RS Tip Akülü, Meyra Optimus RS Tip Akülü Sandalye, Meyra Optimus RS Tip Sandalye, Meyra Optimus RS Akülü, Meyra Optimus RS Akülü Sandalye, Meyra Optimus RS Sandalye,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR