MyWam Grizzly Engelli Puseti (MyWam Grizzly 2)

Marka : MyWaM
Fiyat : €1.500,00
₺13.076,89 'den başlayan taksitlerle

Ürün görselinde görmüş olduğunuz; ' Güneşlik, Yağmurluk, Sineklik, Şemsiye, Kışlık Ayak Örtüsü, Kışlık Eldiven, Yemek Masası, Anne Çantası, Alışveriş Çantası ' aksesuarları fiyata dahil değildir. Aksesuarlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen  Uzman Satış ekibimize danışınız.

 
 
 
MyWam Grizzly Engelli Çocuk Puseti, engelli çocuklarımız için tasarlanmış bir engelli pusetidir.
 
 
 

Yükseklik, genişlik, derinlik ve açı ayarları yapılabilen Grizzly Engelli Çocuk Puseti, çocuğunuzla birlikte büyüyebilen bir pusettir. Koltuk parametrelerinin ve sırtlığın yumuşak bir şekilde ayarlanmasını sağlayan ' Seninle Büyüyorum ' ayar sistemi bulunur.
 
 
 
 
Bunun yanı sıra pusetin sırtlık, koltuk ve ayak dayama yerlerindeki eğim açısını ayarlama ve ayarlanabilir destekleri takma imkanı ile birlikte, yıllarca maksimum konfor, güvenlik ve işlevsellik sağlayan kapsamlı bir donanıma sahiptir. 
 
 
 

Manevra ve hareket kabiliyeti yüksek olan MyWam Grizzly Engelli Pusetini iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Genellikle çocuklarımızın sevdiği renklerden 3 farklı renk seçeneği mevcuttur.

 

 

 

Vücut kontrolü bulunmayan çocukları engelli çocuk pusetine sabitleyerek stabil oturmasını sağlayabileceğiniz baş, göğüs ve klaça destekleri bulunan MyWam Grizzly Engelli Puseti, yanlış pozisyonlandırma sonucu doğabilecek olan skolyozu önlemiş olur.

 

 

 

MyWam Grizzly Engelli Çocuk Puseti, 80 - 140 cm boy destekli olup; maksimum 45 kg taşımakapasine sahiptir.

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

 

 

ADET :

MyWam Grizzly Engelli Puseti

 

Çift yönlü koltuk sistemi ile dilerseniz çocuğunuz dışarı izleyebilir, dilerseniz anneye dönük olabilir. Tutma barı ve güneşlik içerisinde olan Grizzly Çocuk Pusetinde opsiyonel olarak yğmurluk, sineklik, rüzgarlık ve çanta seçenekleri de mevcuttur. 

 

 

MyWam Grizzly Çocuk Puseti, engelli çocuklarımız için tasarlanmış bir üründür. Grizzly Puseti, 85 - 140 cm boy destekli olup; maksimum 45 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 

 

 

MyWam Grizzly Çocuk Puseti, baş, göğüs ve kalça seviyelerinde kapsamlı bir stabilasyon sistemi ile donatılmıştır. Yükseklik, genişlik, derinlik ve açı ayarı yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra MyWam Grizzly Çocuk Puseti, genişliği, yüksekliği ve koltuk sırtlığı da ayarlanabilmektedir.

 

 

 

MyWam Grizzly Engelli Çocuk Pusetinin yapısı iki unsurdan oluşur; çerçeve ve koltuk. Koltuk arabanın ön kısmında özel kancalarla çerçeveye bağlanır. Arka Krişteki koltuğunda işaretli bölge düzgün bi şekilde kilitlenir. Çocuğunuzu pusete yerleştirmeden önce koltuğu kavrayarak ve hafifçe sallayarak mandalların doğru şekilde yerine oturduğundan emin olun Doğru monte edilmiş bir koltu konumunda kalacaktır.

 

 

 

Çocuğunuz ile birlikte büyüyebilen bir pusettir. MyWam Grizzly Engelli Pusetinde 3 farklı renk seçeneği mevcuttur. 

 

 

Aksesuar olarak; yağmurluk, sineklik, rüzgarlık, çanta opsiyoneldir.

 

 

 

MyWam Grizzly Engelli Puseti Hangi durumlar İçin Uygundur

 

 

- Çeşitli kökenlerden alt uzuvların felci ve parezi,

- Bakımdan sorumlu çekirdek kasların zayıflaması,

- Serebral palsi,

- Meningeal fıtık,

- Kas distrofileri. 

 

 

 

 

 

 

 

Araba Uzunluğu
97-115 cm
Araba Genişliği
65 cm
Araba Yüksekliği
108-123 cm
Koltuk Derinliği
25-37 cm
Koltuk Genişliği
18** - 40 cm
Arka Yüksekliği
57-70 cm
Arka Genişliği
18**-34 cm
Koltuk Mesafesi/Ayar Sayısı
23-40,5 cm / 7 pozisyon
Katlanmış Araba Uzunluğu
çerçeve 80 cm / koltuk 72 cm
Katlanmış Araba Genişliği
çerçeve 64 cm / koltuk 43 cm
Katlanmış Araba Yüksekliği
çerçeve 35 cm / koltuk 47 cm
MAKS. Hasta Ağırlığı
45 kg
MAKS. Hasta Uzunluğu
85- 140 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR