Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye (Poylin P111)

Marka : Poylin
Fiyat : $210.00
Barkod : 8681465060031
₺1.690,66 'den başlayan taksitlerle

Çelik gövde yapısına sahip olan Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye modeli toplam 17 kg ağırlığında olup; 120 kg'a kadar taşıma kapasitesi vardır. 

 

 

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun ve son derece dayanıklı tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P111 Tekerlekli Sandalye, 24" boyutundaki dolgu arka ve 8" boyutundaki dolgu ön tekerlekleri ile oldukça konforlu bir sürüş sunan Poylin P111 Tekerlekli Sandalye  hem iç hem dış mekan kullanımlarına son derece uygun ve konforlu bir tekerlekli sandalye modelidir.

 

 

 

Kullanıcıların her ihtiyacını karşılayabilmek amaçlı üretilen bir model olan Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye tam bir fiyat/performans ürün olup; tekerlekli sandalye fiyatına göre fazlasıyla özellik ve rahatlık sunmaktadır.

 

 

Uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcısının konforunu  maksimum seviyede tutmayı amaçlayan Poylin P111 Tekerlekli Hasta Sandalyesi, hareketli kolçaklara da sahiptir.

 

 

 

Hareketli kolçaları sayesinde kullanıcısının araba ve yatak gibi alanlara yandan transferini mümkün kılmaktadır ve yukarıya doğru kaldırılabilen bu kolçaklar gerektiği zaman tamamen çıkarılabilmektedir.

 

 

 

Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye, hareketli kolçaklarının yanı sıra kolçaklarının eğimli bir yapıda tasarlanması sayesinde kullanıcının yemek masası veya çalışma masası gibi eşyalara kolaylıkla yanaşabilmesine imkan tanımaktadır.

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

ADET :

Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye 

 

 

 

Çelik şasei ve bu gövdesine uyugn fren sistemi sayesinde oldukça güvenli bir sürüş imkanı tanıyan Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye, son derece dayanıklı tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. 

 

 

 

Anti-bakteriyel kuması sayesinde uzun süreli kullanımlardan doğabilecek bakteri oluşumunun önüne geçen Poylin P111 Tekerlekli Engellli Sandayesinin döşemesi aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilir özelliktedir.

 

 

Ev içi kulllanımlar da düşünülerek yerde iz yapmayan özel alaşımlı tekerlekler ile donatılmış olan Poylin P111 Tekerlekli Sandalye, çıkarılabilir ayaklıkları ile asansör gibi dar alanlarda manevra kabiliyetini artırmaktadır.

 

 

Gövdesindeki makas sistemine ilave olarak şasesindeki pistonlar ile ürünün kullanım ömrü uzamaktadır.

 

 

Çıkarılabilir ayaklıklara ek olarak, sırt kısmı da katlanabilen ve bas-çıkar tekerleklere sahip olan Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye, oldukça pratik tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

Hem depolaması hem taşıması oldukça kolay olan Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye, en küçük bagajlara bile sığabilecek boyutlara gelebilmektedir.

 

 

24"boyutundaki dolgu arka tekerlekleri sayesinde oldukça rahat bir sürüş sunan bu model, engebeli yollarda da kolaylıkla sürülebilmektedir.  

 

 

 

Poylin P111 Manuel Katlanan Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

- Çelik gövde yapısı,

- 17 kg toplam ağırlık, 120 kg taşıma kapasitesi,

- Katlanabilir,

- Sırt kısmı katlanabilir,

- Çıkarılabilir ayaklıklar,

-Hareketli kolçaklar(yukarıya kaldırılabilir/gerektiğinde tamamen çıkarılabilir.)

- Bas-çıkar özelliği sayesinde çıkarılabilir arka tekerlekler, 

- Anti-bakteriyel döşeme,

- Oturma minderi ve emniyet kemeri,

- Eğimli kolçaklar,

- Farklı oturma yeri genişliği seçenekleri.

 

40 ve 50 cm beden değerleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen uzman satış ekibimize danışınız.

 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
48 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
44 cm
Kolçak Yüksekliği
25 cm
Toplam Genişlik
65 cm
Toplam Yükseklik
92 cm
Toplam Uzunluk
102 cm
Katlanır Genişlik
26 cm
Arka Tekerlek
24"PU Filled
Ön Tekerlek
8"PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
17 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR