Poylin P112 Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye (Poylin P112)

Marka : Poylin
Fiyat : $225.00
Barkod : 8681465060048
₺1.811,42 'den başlayan taksitlerle

Çelik gövde yapısına sahip olan Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye modeli toplam 19 kg ağırlığında olup; 120 kg'a kadar taşıma kapasitesi vardır. 

 

 

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun ve son derece dayanıklı tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye, 24" silikon dolgu arka ve 8" PU dolgu ön tekerlekleri ile oldukça konforlu bir sürüş sunan Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalyesi, ev içi kulllanımlarda yerde iz yapmayan özel alaşıma da sahiptir.

 

 

Uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcısının konforunu  maksimum seviyede tutmayı amaçlayan Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Hasta Sandalyesi, hareketli kolçaklara da sahiptir.

 

 

Hareketli kolçaları sayesinde kullanıcısının araba ve yatak gibi alanlara yandan transferini mümkün kılmaktadır ve yukarıya doğru kaldırılabilen bu kolçaklar gerektiği zaman tamamen çıkarılabilmektedir.

 

 

Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye, hareketli kolçaklarının yanı sıra kolçaklarının eğimli bir yapıda tasarlanması sayesinde kullanıcının yemek masası veya çalışma masası gibi eşyalara kolaylıkla yanaşabilmesine imkan tanımaktadır.

 

 

Ayaklıklarında bulunan baldır destekleri sayesinde, kalça ameliyatları, ayak veya bacak kırılımları gibi durumlarda ayağın abdüksiyonda durmasını sağlar ve aynı zamanda kullanıcıların sürekli oturmasından kaynaklı ayak ve bacak gibi bölgelerinde ödem gibi rahatsızlıkları da engeller.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

 

ADET :

Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye

 

 

Hem yükseltilebilen hem çıkarılabilen ayaklıklara sahip Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye, bu sayede asansör gibi dar alanlarda hareket kabiliyetini artımaktadır. 

 

 

 

Çıkarılabilir ayaklıklara ek olarak, sırt kısmı da katlanabilen ve bas-çıkar tekerleklere sahip olan Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye, oldukça pratik tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

 

Anti-bakteriyel kuması sayesinde uzun süreli kullanımlardan doğabilecek bakteri oluşumunun önüne geçen Poylin P112 Tekerlekli Engellli Sandayesinin döşemesi aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilir özelliktedir.

 

 

 

Hem depolaması hem taşıması oldukça kolay olan Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye, en küçük bagajlara bile sığabilecek boyutlara gelebilmektedir.

 

 

24"boyutundaki dolgu arka tekerlekleri sayesinde oldukça rahat bir sürüş sunan bu model, engebeli yollarda da kolaylıkla sürülebilmektedir.  

 

 

 

 

Poylin P112 Manuel Katlanan Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

- Çelik şase,

- 19 kg toplam ağırlık, 120 kg taşıma kapasitesi,

- Katlanabilir şase,

- Sırt kırma,

- Çıkarılabilir ayaklıklar,

-Hareketli kolçaklar(yukarıya kaldırılabilir/gerektiğinde tamamen çıkarılabilir.)

- Bas-çıkar özelliği sayesinde çıkarılabilir arka tekerlekler, 

- Anti-bakteriyel döşeme,

- Çelik fren sistemi,

- İç alan kullanımlarda zeminde iz bırakmayan lastikler,

 

40 ve 50 cm beden değerleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen uzman satış ekibimize danışınız.

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
48 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
44 cm
Kolçak Yüksekliği
25 cm
Toplam Genişlik
65 cm
Toplam Yükseklik
92 cm
Toplam Uzunluk
112 cm
Katlanır Genişlik
26 cm
Arka Tekerlek
24"PU Filled
Ön Tekerlek
8"PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
19 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR