Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye (Poylin P200)

Marka : Poylin
Fiyat : $1,000.00
Barkod : 8681465060123
₺8.050,78 'den başlayan taksitlerle

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, Ekonomik Akülü Sandalyeler arasında yer almaktadır.

 

 

2 x 340W gücünde motora ve 2 x 32AH akülere sahip olan Poylin P200 Katlanabilir Akülü Sandalye, tam dolu jel aküler ile 25 kilometre yol kat edebilmektedir.

 

 

13" PU dolgu arka ve 8" PU dolgu ön tekerlekleri ile son derece konforlu bir sürüş sağlayan Poylin P200 Ekonomik Tekerlekli Sandalye 6.4 km/sa hıza ulaşabilmektedir.

 

 

Başlık aparatına da sahip olan Poylin P200 Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalyenin ' Sırt Yatar Özellikli Tekerlekli Sandalye ' modeli de olmasıyla birlikte konforu oldukça yükselmiştir.

 

 

180 derece yatırılabilen sırt kısmı, kullanıcının akülü sandalye üzerinde daha uzun ve daha konfrolu zaman geçirmesine olanak tanır. Buna ek olarak opsiyonel olarak  'Ayar Kalkar Özelliği ' de eklenebilen ve çift makas sistemiyle dayanıklığı da

artırılmış olan Poylin P200 Katlanabilir Akülü Engelli Sandalyesi 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir.   

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

ADET :

Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

Arka tekerleklerinin 13" olması sayesinde hem daha zorlu yol şartlarında kullanılabilen hem de engel atlama kapasitesi yükseltilmiş olan Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalyesi ayrıca Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri arasındadır.

 

 

Katlanabilmesine ek olarak sırt kısmı da katlanabilen Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalyesi, kolçaklarında da yükseklik ayarı yapılabilmesine imkan vermektedir.

 

 

Bu özelliği ile konforunu daha üst seviyeye çıkartırken, kolçaklarının kaldırılabilir olması sayesinde de araba veya yatak gibi alanlara geçişte kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

 

Çamurluklarına ek olarak, üzerinde kullanılan sistem sayesinde kullanıcı far eklemek istediği taktirde rahatlıkla işlemini gerçekleştirebilmektedir.

 

 

Arka tarafında bulunan geriye devrilmeyi önleyici anti-tipper tekerlek ve elektromanyetik fren sistemine de sahip olan Poylin P200 Akülü Sandalye tüm bu özelliklerine rağmen ekonomik akülü sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. 

 

 

 

Poylin P200 Sırt Yatar ve Ayak Kalkar Özellikli Akülü Tekerlekli Sandalye

 

 

 

Yenilenmiş olan Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, pistonlu sırt yatar özelliği ile üst düzeyde konforu sağlamaktadır.

 

 

Pistonlu olması sayesinde kullanıcı tarafından rahatlıkla ayarlanabilen sırt açısı 180 dereceye kadar ayarlanabilmektedir. Bu sayede kullanıcı hem daha rahat sürüş yapabilmekte hem de istediği zaman Akülü Tekerlekli Sandalye üzerinde rahatlıkla dinlenebilmektedir.  ' Baş Deseteği, Sırt Yatar Özelliği ' ve eklenebilen ' Ayak Kalkar Özelliği '  ile uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcı maksimum konfora sahip olmaktadır. 

 

 

Pistonlu Sırt Yatar Akülü Tekerlekli Sandalye olmasının yanı sıra, talep edildiği takdirde ' Baldır destekli ayak kalkar özelliği ' de eklenebilen  Poylin P200 Katlanabilen Akülü Sandalyeayak kalkar akülü tekerlekli sandalye  de olmasıyla beraber konfor açısından bütün rakipklerinin önüne geçmiştir.

 

 

Ayak kalkar özelliği ile beraber gelen baldır destekleri sayesinde kalça kırılması, bacak kırılması gibi durumlarda kullanıcıya ihtiyacı olan desteği sağlayabilen Poylin P200 Ayak Kalkar Akülü Tekerlekli Sandalye, eklenen tüm bu özellikelri sayesinde son derce dikkat çeken bir modeldir. 

 

 

Kısaca Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekl Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Çelik gövdeli ve katlanabilir akülü sandalye,

- 2x340W Motor ve 2x32AH Jel aküler,

- 25 km erim mesafesi, 

- Maksimum 6.4 km/sa hız,

- Hareketli ve istenildiğinde çıkarılabilen kolçaklar,

- Baş desteği,

- Çıkarılabilir ayaklıklar 

- Sırt kısmı katlanabilir,

- Sırt kısmı 180 derece yatabilir,

- Çift makas sistemi,

- Çamurluklar,

- Opsiyonel olarak kalkar özelliği eklenebilir,

- 150 kg taşıma kapasitesi,

- 12 derece maksimum güvenli eğim. 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45-50 cm
Oturma Yeri Derinliği
43 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
50 cm
Sırt Yüksekliği
90 cm
Kolçak Yüksekliği
28-36 cm
Toplam Genişlik
64-69 cm
Toplam Yükseklik
137 cm
Toplam Uzunluk
111 cm
Ön Tekerlek
8"PU Filled
Arka Tekerlek
13-2.5"PU Filled
Motorlar
2x340W
Aküler
2X32 AH Jel Akü
Maksimum Hız
6 km/sa
Maksimum Erim Mesafesi
25 km
Şarj Cihazı
5 Amp Off-Board
Maksimum Güvenli Eğim
12°
Maksimum Engel Atlama
10 cm
Taşıma Kapasitesi
150 kg
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
72 kg
Etiketler
200, P200, Poylin 200,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR