Poylin P209 Ultra Hafif Lityum Akülü Sandalye (Poylin P209)

Marka : Poylin
Fiyat : $2,250.00
Barkod : 8681465060154
₺18.114,24 'den başlayan taksitlerle

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Poylin P209 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, Katlanır Tekerlekli Sandalye, alüminyum gövde yapısından oluşan son derece konforlu ve pratik bir akülü sandalye olarak öne çıkmaktadır.

 

 

Poylin P209 Ultra Hafif Katlanabilir Akülü Sandalye, 2x250W gücündeki motoru ve tam dolu aküleri tek seferde 25 kilometre mesafe kat edebilen Poylin P209 Ultra Hafif Katlanabilir Akülü Hasta Sandalyesi, 12" PU dolgu arka ve 7"PU dolgu ön tekerlekleri ile konforlu bir dış mekan sürüşü sunmaktadır.

 

 

Yalnızca 28,5 kilogram ağırlığındaki  Poylin P209 Ultra Hafif Katlanır Akülü Tekerlekli Sandalye, 150 kg  taşıma kapasitesi ile kilolu kullanıcıların da sahip olabileceği bir modeldir.

 

 

 

Akülerin, Akülü Engelli Sandalyesinin her iki tarafında bulunmasından dolayı standart  manuel tekerlekli sandalyeler gibi  rahatlıkla katlanabilmektedir.

 

 

 

Poylin P209 Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, sırt kısmı ve ayaklıkları da katlanabilir olan bu model, depolaması ve taşıması oldukça kolay en küçük araba bagajlarına bile kolaylıkla sığabilecek bir akülü sandalye modelidir.

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

ADET :

 

Poylin P209 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlek Sandalye

 

 

Terletme yapmayan ve hava alabilen gözenekli bir yapıya sahip sırt ve oturma bölgesi sayesinde uzun süreli kullanımlarda yüksek konfor sağlayan Poylin P209 Hafif Katlanabilir Akülü Sandalyenin sırt ve oturma bölgesinin gerginliği de kullanıcın isteğine ve rahatlığına göre ayarlanabilmektedir. 

 

 

 

Kolçakları yükseklik ayarı yapılabilir özellikte olan Poylin P209 Akülü Hasta Sandalyesi aynı zamanda yukarıya doğru hareketli kolçakları ile kullanıcın araba ve yatak gibi alanlara tekerlekli sandalyenin her iki tarafından transferini mümkün kılmakta ve kolaylaştırmaktadır. Bu bakımdan Poylin P209  Akülü Hasta Sandalyesi, pratik ve konforlu olduğu kadar güvenli de bir modeldir.

 

 

Emniyet kemerine ek olarak elektromanyetik fren sistemine sahip olan Poylin P209  Ultra Hafif  Akülü Engelli Sandalyesi,  alüminyum gövde yapısı ile oldukça dayanıklı bir modeldir.

 

 

 

Poylin P209 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye, alt kısmında bulunan sepetiyle kullanıcının eşyaların kolaylıkla taşıyabilmesine imkan vermektedir.

 

 

 

Poylin P209 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye, sağlam motoru ve tekerlekleri ile zor şartlarda dahi konforlu sürüşler sağlamaktadır. 

 

 

Ergonomik oturma minderi ve sırt kısmı ile uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek konfor sağlamasının yanı sıra oldukça pratik ve güvenli bir model olan Poylin P209 Akülü Hasta Sandalyesi, tüm bu özellikelri ile oldukça yüksek talep gören akülü sandalye modelleri arasındadır.

 

 

 

Poylin P209 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

 

- Terletme yapmayan, hava alabilen gözenekli yapısı ile oturma alanı, 

- Terletme yapmayan, hava alabilen gözenekli yapısı ile sırt bölgesi,

- Gerginlik ve yüksekliği ayarlanabilir sırtlık ve oturma bölgesi,

- 2 x  250 W motor ve 25 km erim mesafesi 

- Sırt kırılma özelliği,

- Katlanabilir ve alüminyum  şase,

- Elektromanyetik fren sistemi,

- Hareketli koçaklar,

- Katlanabilir ayaklıklar,

- Bakım gerektirmeyen  ve çıkarılabilir Lityum pil sayesinde uçakta taşınabilir.

- Sadece 5 saniyede katlanabilir.

 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
41 cm
Oturma Yeri Derinliği
44 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
46 cm
Sırt Yüksekliği
47 cm
Kolçak Yüksekliği
25 cm
Toplam Genişlik
62 cm
Toplam Yükseklik
96 cm
Toplam Uzunluk
104 cm
Ön Tekerlek
7" PU
Arka Tekerlek
12" PU
Motorlar
2xDC, 24V 250W
Aküler
2xDC 24V, 10 AH Lityum İyon pil
Maksimum Hız
7 km/sa
Maksimum Erim Mesafesi
25 km
Şarj Cihazı
2 Amp Off-Board 6-8 Saat
Maksimum Güvenli Eğim
12°
Maksimum Engel Atlama
12 cm
Taşıma Kapasitesi
150 kg
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
28,5 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR