Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli (Poylin P770)

Marka : Poylin
Fiyat : $650.00
Barkod : 8681465060789
₺5.233,00 'den başlayan taksitlerle

Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli, yürüme zorluğu çeken ve yürüme engeli olan kullanıcıların transferini sağlamakta ve hem tuvalet hem banyo ihtiyaçlarını gidermekte son derece işlevsel bir modeldir. 

 

 

Hem yataktan hem tekerlekli sandalyeden transferi kolay bir şekilde mümkün kılan Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli, hidrolik sistemi sayesinde rahatlıkla yükseltip açlaltılabilir.

 

 

Çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir lazımlığı sayesinde kullanıcısının hayatını oldukça kolaylaştırır.

 

 

İç mekan kullanımına oldukça uygun olan Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli, ergonomik minderi sayesinde, oldukça konforludur ve ev içerisinde tekerlekli sandalye yerine de rahatlıkla kullanılabilir.

 

 

Çelik gövde yapısı sayesinde oldukça dayanıklı olan model, 50 cm oturma yeri genişliği sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilmektedir. 5" arka ve 3" inç ön tekerleklere sahip olan Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli, basit bir şekilde kilitlenebilir tekerlekleri sayesinde kullanımı son derece kolaydır. 

 

 

Katlanabilir refakatçi tutma yerleri sayesinde banyo esnasında da kolaylık sağlayan model 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

ADET :

Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli

 

 

Son derece fonksiyonel bir ürün olmasının yanı sıra, oldukça ekonomik bir transfer sandalyesi olan Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi, hidrollik pedallı yükseltme sistemi sayesinde aynı zamanda en pratik modeldir. 

 

 

Gövdesinde toz boya, hidrolik sisteminde ise krom-nikelaj kaplama kullanılması sayesinde paslanmaya dayanıklı olan model böylece banyoda kullanıma da imkan sunmaktadır.

 

 

Kullanıcının iç mekanlardaki transferini oldukça kolaylaştırmasının yanı sıra hem konforlu hem de kullanım alanındaki çeşitlilik sayesinde en iyi transfer sandalyesi modellerinden biri olan Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli, aynı zamanda benzerlerine göre son derece ekonomik bir transfer sandalye modelidir.  

 

 

Poylin P770 Tuvaletli Transfer Sandalyesi Hidrolikli Genel Özellileri 

 

- Hidrolik pedallı yükseklik ayar sistemi,

- Banyo ve tuvalet kullanımına uygun, 

- 45-70  cm ayarlanabilir yükseklik,

- 50 cm oturma yeri genişliği, 

- 120 kg taşıma kapasitesi,

- Kilitlenebilir tekerlekler,

- Paslanmaya karşı dayanıklı.

 

Oturma Yeri Genişliği
55 cm
Oturma Yeri Derinliği
40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
45-70 cm
Sırt Yüksekliği
37 cm
Toplam Genişlik
63 cm
Toplam Yükseklik
91-117 cm
Toplam Uzunluk
66 cm
Arka Tekerlek
5" PU Silikon Dolgu
Ön Tekerlek
3" Kilitli Silikon Dolgu
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Sırt Kırılması-Ayak Katlanması
Ürün Ağırlığı
30 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR