Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye (Poylin P805)

Marka : Poylin
Fiyat : $200.00
Barkod : 86814650600260
₺1.610,16 'den başlayan taksitlerle

Tamamen alüminyum şase yapısı ile ultra hafif Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye, refakatçi fren sistemi ve pratik katlanma özelliği ile refakatçi kullanımına uygun bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Yeterince kol gücü olmayan, tekerlekli sandalyeyi kendi başına kullanamayan kullanıcılar için üretilmiş olan Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye, toplam 10 kg ağırlığında hafif tekerlekli sandalyeler arasında yer alır ve 120 kg kadar taşıma kapasitesine sahiptir. 

 

 

Alüminyum gövde yapısı sayesinde oldukça hafif tekerlekli sandalye modelleri arasında olan Poylin P805 Katlanan Refakatçi Engelli Tekerlekli Sandalyesi, aynı zamanda oldukça pratik ve kompakt bir tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Büyük olmayan tekerlekleri sayesinde yüksek manevra yeteneğine sahip olan Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye rahatlıkla katlanabilen, depolama ve taşıması oldukça kolay ve en küçük bagajlara dahi sığabilecek bir tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Emniyet kemer ve manuel frenlerine ek olarak refakatçi frenlerine de sahip olan Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye, oldukça güvenli bir modeldir. 

 

 

Anti-bakteriyel döşeme yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek bakteri oluşumlarının da önüne geçen Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye, aynı zamanda ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip bir tekerlekli sandalye modelidir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.    

ADET :

Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye

 

Uygun tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olan Poylin P805 Katlanan Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye, oldukça konforlu oturma ve sırt kısmı sayesinde uzun süreli kullanımlara da olanak sağlarken, bu bölgelerin terletme yapmayan ve kolay temizlenebilir kumaştan üretilmiş olmaları ise Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalyenin önemli bir avantajıdır. 

 

 

 

Ayaklılklarında bulunan baldır destekleri ile kullanıcının ayaklarının geriye doğru düşmesine engel olan Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Hasta Sandalye, böylece konforunu artırırken, sırt kısmının katlanabilir olmasıyla da pratikliğini artırmaktadır. 12" dolgu arka tekerlekleri sayesinde şişme hassasiyetinde konforlu ve dolgu güvenliğinde de bir sürüş güvenliği sağlamaktadır. 

 

 

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarıyla da öne çıkan Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli  Engelli Sandalye, çok talep gören refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye modelleri arasındadır. 

 

 

Poylin P805 Katlanan Refakatçi Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Katlanabilir şase, 

- Alüminyum gövde yapısı,

- Sırt kırma sistemi,

- Anti-bakteriyel kumaş 

- Silikon dolgu arka tekerlekler,

- PVC dolgu ön tekerlekler,

- Refakatçi ve acil durum  fren sistemi,

- Emniyet kemeri.

 

 

Oturma Yeri Genişliği
46 cm
Oturma Yeri Derinliği
36 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
46 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
46 cm
Kolçak Yüksekliği
20 cm
Toplam Genişlik
60 cm
Toplam Yükseklik
94 cm
Toplam Uzunluk
94 cm
Katlanır Genişlik
29 cm
Arka Tekerlek
12" PU Filled
Ön Tekerlek
6" PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
10 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR