Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalye (Poylin P807)

Marka : Poylin
Fiyat : $220.00
Barkod : 86814650600710
₺1.771,17 'den başlayan taksitlerle

Hem refakatçinin hem kullanıcının kullanımına uygun olarak tasarlanıp geliştirilen pratik  bir ürün olan Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi, hem iç hem dış mekan kullanımına uyugn olup; farklı kullanım yerleri için birden fazla ürüne olan ihtiyacı ortadan kaldırır. 

 

 

Alüminyum gövde yapısına sahip olan Poylin P807  Refakatçi Tekerlekli Sandalye, oldukça dayanıklı bir engelli tekerlekli sandalyesi olup; toplamda 10 kg ağırlığında  ve 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 

 

 

Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi, son derece kompakt bir tekerlekli sandalye modeli olup, taşıma ve depolaması oldukça kolaydır. 

 

En küçük bagajlara bile sığabilecek boyutlara katlanabilen Poylin P807 Hafif Tekerlekli Refakatçi Sandalye, emniyet kemerine ek olarak refakatçi freni ile de son derece güvenli bir modeldir. 

 

 

Hareketli kolçak yapısına sahip olan Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi, bu sayede kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan taraflarından transferini mümkün kılıp, kolaylaştırmaktadır. 

 

 

Sırt kısmı da katlanabilir olan Poylin P807 Engelli Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi, son derece pratik bir model olmasının yanı sıra ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahiptir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.    

ADET :

Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi

 

 

Poylin P807 Orta Tekerlekli Sandalye, birleşik fren sistemi ve  manuel fren sistemi sayesinde ise istenildiğinde refakatçi, istenildiğinde refakatçi tarafından frenlenebilir yapısı sayesinde kullanıcının kontrolünün zor olduğu durumlarda refakatçilere ekstra kolaylık sağlamaktadır.

 

 

 20" boyutundaki dolgu arka tekerlekleri sayesinde son derece konforlu bir sürüş sağlayan Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi, tekerleklerinin boyutu sayesinde dış mekan kullanımlarına da uygun olan bir refakatçi tekerlekli sandalye modelidir.

 

Anti-bakteriyel döşeme sistemine sahiplik yapan Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi, uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek olan bakteri oluşumunun önüne geçmesinin yanı sıra terleme yapmayan özel kumaşa sahiptir.

 

Alüminyum gövde yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda deforme olmayan ve çarpma gibi durumlarda dayanıklı olan Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalyesi,tüm bu özelliklerinin ve konforunun yanı sıra ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla da öne çıkmaktadır.

 

 

Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Katlanabilir şase, 

- Alüminyum gövde yapısı,

- Sırt kırma sistemi,

- Anti-bakteriyel kumaş 

- Silikon dolgu arka tekerlekler,

- Manuel fren sistemi,

- Refakatçi ve acil durum  fren sistemi,

- Kolay katlanır, hafif, portatif,

- Geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar,

- Emniyet kemeri.

 

 

Oturma Yeri Genişliği
46 cm
Oturma Yeri Derinliği
36 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
46 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
46 cm
Kolçak Yüksekliği
20 cm
Toplam Genişlik
60 cm
Toplam Yükseklik
94 cm
Toplam Uzunluk
94 cm
Katlanır Genişlik
29 cm
Arka Tekerlek
12" PU Filled
Ön Tekerlek
6" PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
10 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
Etiketler
807, P807, Poylin 807, Poylin, Poylin P807, Poylin P807 Katlanan, Poylin P807 Katlanan Orta, Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli, Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi, Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Katlanan Orta Tekerlekli Sandalye, Poylin P807 Katlanan Orta Refakatçi, Poylin P807 Katlanan Orta Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Katlanan Orta Sandalye, Poylin P807 Katlanan Tekerlekli, Poylin P807 Katlanan Tekerlekli Refakatçi, Poylin P807 Katlanan Tekerlekli Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Katlanan Tekerlekli Sandalye, Poylin P807 Katlanan Refakatçi, Poylin P807 Katlanan Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Katlanan Sandalye, Poylin P807 Orta, Poylin P807 Orta Tekerlekli, Poylin P807 Orta Tekerlekli Refakatçi, Poylin P807 Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Orta Tekerlekli Sandalye, Poylin P807 Orta Refakatçi, Poylin P807 Orta Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Orta Sandalye, Poylin P807 Tekerlekli, Poylin P807 Tekerlekli Refakatçi, Poylin P807 Tekerlekli Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Tekerlekli Sandalye, Poylin P807 Refakatçi, Poylin P807 Refakatçi Sandalye, Poylin P807 Sandalye, Poylin Katlanan, Poylin Katlanan Orta, Poylin Katlanan Orta Tekerlekli, Poylin Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi, Poylin Katlanan Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalye, Poylin Katlanan Orta Tekerlekli Sandalye, Poylin Katlanan Orta Refakatçi, Poylin Katlanan Orta Refakatçi Sandalye, Poylin Katlanan Orta Sandalye, Poylin Katlanan Tekerlekli, Poylin Katlanan Tekerlekli Refakatçi, Poylin Katlanan Tekerlekli Refakatçi Sandalye, Poylin Katlanan Tekerlekli Sandalye, Poylın,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR