Poylin P957 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye (Poylin P957)

Marka : Poylin
Fiyat : $350.00
Barkod : 8681465060598
₺2.817,77 'den başlayan taksitlerle

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Poylin P957 Hafif AlüminyumTekerlekli Sandalyehafif alüminyum gövde yapısı ile son derece dayanıklı bir modeldir.

 

 

Toplam 15 kg ağırlığında olan Poylin P957 Hafif AlüminyumTekerlekli Sandalyesi, 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

Poylin P957 Hafif Alüminyum Engelli Sandalyesi,  24" dolgu arka ve 8" dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda da konforlu bir sürüş sağlayan ve birçok özelliği üzerinde barındıran ve buna rağmen en uygun tekerlekli sandalye fiyatına sahip bir modeldir.

 

Manuel frene ek olarak refakatçi frenine de sahip olması sayesinde refakatçi kullanımına da uygun olan Poylin P957 tekerlekli hasta sandalyesi bu frenlerin yanı sıra emniyet kemeriyle de oldukça güvenli bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. 

 

Sahip olduğu özel tasarım ve son derece konforlu olan oturma minderi, kullanıcının kaymasına engel olup uzun süreli kullanımlarda da kullanıcının konforunu korumaktadır. 

 

İstenildiği taktirde opsiyonel olarak baş ve boyun desteği de eklenebilen Poylin P957 alüminyum hafif tekerlekli sandalye, yukarıya doğru kaldırılanilir hareketli kolçakları ile kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara yan transferini kolaylaştırırken, gerektiği zaman tamamen çıkarılabilir özelliktedir.

 

Ayaklıkları çıkarılabilen Poylin P957 Manuel Tekerlekli Sandalye bu sayede depaloma kolaylığını artırırken, asansör gibi dar alanlarda manevra kabiliyetini de artırmaktadır.

 

Rahatlıkla katlanabilen tekerlekli sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P957 manuel tekerlekli sandalye, sırt kısmını da katlanabilir özellikte ve arka tekerleklerinin bas-çıkar özellikli olması sayesinde katlandıktan sonra oldukça bir alan kaplar ve depolama ile taşıma sırasında kolaylık sağlayarak en küçük bagajlara bile sığar . 

 

Konforu, pratikliği ve sağlamlığı ile öne çıkan  Poylin P957, tüm bu özellikere rağmen Ekonomik Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatlarına sahip olmasıyla da en çok talep gören modeller arasında yer almaktadır. 

  

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.    

 

 

 

ADET :

Poylin P957 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye

 

Sağlam çift makas sistemli alüminyum şaseye sahip olan Poylin P957 tekerlekli hasta sandalyesi; bas-çıkar özellikli arka tekerlekler, çıkarılabilir ayaklıklar ve sırt kırma özellikleri sayesinde son derece pratik bir modeldir.

 

 

Tüm bu pratikliğe rağmen konforunda hiçbir kesintiye gidilmemiş olan Poylin P957 Tekerlekli engelli sandalyesi, güvenliği de göz ardı etmeyerek geriye doğru devrilmeyi engelleyici anti-tipper tekerlekler de barındırmaktadır.

 

 

Uzun süreli kullanımlara uygun olan bu model aynı zamanda arka tarafında bulundurduğu reflektörler sayesinde karanlık ortamlarda fark edilmeyi de sağlamaktadır.

 

 

Çift makas sistemiyle dayanıklılığı artırılmış ve kullanım ömrü uzatılmış olan Poylin P957 manuel tekerlekli sandalye tüm bu özelliklerine rağmen 15 kg ağırlığında olmasıyla son derece kullanıcı dostu bir model olarak öne çıkıyor.

 

 

En kullanışlı manuel tekerlekli sandalye modelleri arasında olmasının yanı sıra tüm bu özelliklerine rağmen oldukça ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir.

 

 

 

Poylin P957 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

 

- Tamamen alüminyum şase,

- Kolçak kaldırılabilir ve gerektiğinde çıkarılabilir arka tekerlekler,

- Sırt kırma özelliği,

- Çıkarılabilir ayaklıklar,

- Bas-çıkar özelliği sayesinde çıkarılabilir arka tekerlekler,

-Ergonomik minder,

- Oturma bölgesinin altında çift makas,

- Kaydırma yapmaz özel minder,

- Çift fren ile ekstra güvenlikli,

- Anti-tipper, düşmeyi önleyici tekerlekler,

- Opsiyonel baş, boyun ve ayak desteği,

- 15 kg ağırlık, 120 kg taşıma kapasitesi   

 

 

50 cm beden değerleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen uzman satış ekibimize danışınız.

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
48 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
44 cm
Kolçak Yüksekliği
22 cm
Toplam Genişlik
62 cm
Toplam Yükseklik
92 cm
Toplam Uzunluk
102 cm
Katlanır Genişlik
29 cm
Arka Tekerlek
24"PU Filled
Ön Tekerlek
8"PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
15 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR