Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye (Poylin P980)

Marka : Poylin
Fiyat : $240.00
Barkod : 8681465060321
₺1.932,19 'den başlayan taksitlerle

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye, alüminyum gövde yapısına sahip dayanıklı ve hafif bir modeldir.

 

 

Toplam 14.5  kg ağırlığında olan Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye 100 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye, 22" boyutundaki silikon arka ve 6" dolgu ön tekerlekleri ile hem iç hem  dış mekanlarda konforlu bir sürüş sağlar.

 

 

Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, yüksek konfora sahip oturma ve sırt minderleri ile uzun süreli kullanımlar için de oldukça uygun bir modeldir.

 

 

Polietilen kolçaklar ile kullanıcının konforunu artırmayı amaçlayan Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesinin tekerlek çemberleri de alüminyumdan imal edilerek üst düzey bir sürüş konforu sağlanmıştır.

 

 

Emniyet kemerine ek olarak alüminyum yapıdaki uzun fren sistemiyle de kullanıcının güvenliğini sağlayan son derece güvenilir bir tekerlekli hasta sandalyesidir.

 

 

Hareketli kolçaklara da sahip olan Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi bu sayede kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara sandalyenin yanlarında transferini de mümkün ve kolay kılmaktadır.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.    

 

 

 

 

ADET :

Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye

 

 

Alüminyum şaseden üretilmiş olan Poylin P980 Katlanan Alüminyum Tekerlekli Sandalyesi, bu sayede oldukça hafif bir modeldir.

 

 

Oldukça kolay bir şekilde katlanabilen Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesinin sırt kısmının da katlanabiliyor özellikte olmasıyla birlikte depolaması ve taşıması oldukça kolay bir modeldir. En küçük araba bagajlarına bile  sığabilecek boyutlara katlanabilmektedir.

 

 

Kullanılan çift makas sistemi sayesinde daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü bir hale getirilmiş olan Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, aynı zamanda oldukça da konforlu bir modeldir. 

 

 

Yumuşak oturma ve sırt minderi uzun süreli kullanımlarda konforunu korumasını sağlarken ayarlanabilr özellikli ayaklıkları ile konforunu da pekiştirmektedir. 

 

 

Dikkat çekici rengiyle estetik olarak çocuklar için oldukça güzel olan Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi modeli estetiğinin yanında oldukça konforlu bir ürün olarak da öne çıkıyor. 

 

 

 

Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Hafif ve taşınabilir özelliği,

- Kolay katlanabilir özelliği,

- Sırt kırılma özelliği,

- Hareketli kolçaklar,

- Polietilen kolçak sistemi,

- Şişme hassasiyetinde silikon dolgu ön ve arka tekerlekler,

- Yumuşak oturma bölgesi,

- Korumalı ve renkli boya sistemi,

- Çift makas sistemi.

 

 

Oturma Yeri Genişliği
35 cm
Oturma Yeri Derinliği
37 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
48 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
42 cm
Kolçak Yüksekliği
22 cm
Toplam Genişlik
51 cm
Toplam Yükseklik
94 cm
Toplam Uzunluk
93 cm
Katlanır Genişlik
28 cm
Arka Tekerlek
22" PU Filled
Ön Tekerlek
6" PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
14.50 kg
Taşıma Kapasitesi
100 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR