Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye (Poylin P981)

Marka : Poylin
Fiyat : $420.00
Barkod : 8681465060338
₺3.381,33 'den başlayan taksitlerle

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye, alüminyum gövde yapısına sahip dayanıklı ve hafif bir modeldir.

 

 

Toplam 12 kg ağırlığında olan Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye 75 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye, 20" boyutundaki arka ve 4" dolgu ön tekerlekleri ile hem iç hem  dış mekanlarda konforlu bir sürüş sağlar.

 

 

Spina Bifida, Serebral Palsi ve Spastik Paralizi, gibi hareket kabiliyetini engelleyen veya kısıtlayan hastalıklara sahip çocuklar için tasarlanmış Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye, sade yapısı ile oldukça kullanışlı bir modeldir. 

 

 

Ayarlanabilir özellikteki kolçaklar ile kullanıcının konforunu artırmayı amaçlayan Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, aynı zamanda çıkarılabilir olan kolçakları ile kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara sandalyenin yanlarından transferini mümkün kılıp, kolaylaştırmaktadır.

 

 

Beş noktalı emniyet kemerine ek olarak alüminyum yapıdaki uzun fren sistemiyle de kullanıcının güvenliğini sağlayan son derece güvenilir bir tekerlekli hasta sandalyesidir.

 

 

Alüminyum gövde yapısı sayesinde oldukça hafif olan Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi aynı zamanda oldukça dayanıklı bir modeldir. 

 

 

Çıkarılabilir kolçaklarına ek olarak sırt kısmı da katlanabilir olan Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, depolaması ve taşıması oldukça kolay bir model olup en küçük araba bagajlarına bile sığabilmektedir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.    

 

 

ADET :

Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye

 

 

Alüminyum şaseden üretilmiş olan Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, bu sayede oldukça hafif bir modeldir.

 

 

Oldukça kolay bir şekilde katlanabilen Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesinin sırt kısmının da katlanabiliyor özellikte olmasıyla birlikte depolaması ve taşıması oldukça kolay bir modeldir. En küçük araba bagajlarına bile  sığabilecek boyutlara katlanabilmektedir.

 

 

Kullanılan çift makas sistemi sayesinde daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü bir hale getirilmiş olan Poylin P980 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, aynı zamanda oldukça da konforlu bir modeldir. 

 

 

Ergonomik yapıdaki oturma ve sırt minderi uzun süreli kullanımlarda konforunu korumayı başaran Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, ayaklıklarındaki baldır destekleri ile kullanıcının ayaklarının geriye düşmesine engel olup konforunu artırmaktadır.

 

 

Refakatçilerin kullanımını kolaylaştırmak için elciklerinin boyu ayarlanabilir olmasının yanı sıra basamak atlatma çubuğu da bulunan Poylin P981 Pediatrik Tekerlekli Sandalye, refakatçi kullanımına da uygun bir modeldir.

 

 

Son derece güvenli fren sistemine ek olarak çapraz, beş noktalı emniyet kemeri sistemine de sahip olan bu model, oldukça güvenilir bir manuel tekerlekli çocuk sandalyesi modelidir. Tekerlekli sandalyenin arka tarafında bulunan geriye doğru devrilmeyi önleyici anti-tipper tekerleklere de sahip olan Poylin P981 Engelli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, sınıfının en iyi modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

 

Poylin P981 Katlanan Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Refakatçi fren sistemi,

- Alt tekerlek özelliği,

- Kaldırım atlama özelliği,

- Yükseklik ayarı yapılabilen ve çıkabilen kolçaklar,

- Baldır destekli hareketli ayaklıklar,

- Geriye doğru düşmeyi önleyen denge tekerlekleri,

- Ergonomik oturma ve  sırt minderi,

- Kullanıcının ihtiyacına göre aksesuar eklenebilir,

- Opsiyonel olarak portatif masa eklenebilir.

- Beş noktalı emniyet kemeri.

 

40 cm beden değerleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen uzman satış ekibimize danışınız.

 

Oturma Yeri Genişliği
35 cm
Oturma Yeri Derinliği
36 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
44 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
40 cm
Kolçak Yüksekliği
18 cm
Toplam Genişlik
53 cm
Toplam Yükseklik
94 cm
Toplam Uzunluk
84 cm
Katlanır Genişlik
30 cm
Arka Tekerlek
20" Havalı Tekerler
Ön Tekerlek
4" PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
12 kg
Taşıma Kapasitesi
75 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR