Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti (Poylin P990 XL)

Marka : Poylin
Fiyat : $800.00
Barkod : 8681465060345
₺6.440,62 'den başlayan taksitlerle

Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti, Serebral Palsi, Spina Bifida ve Spastik Paralizi kas sistemini etkileyen ve üst vücut kontrolünü kısıtlayan hastalıklara sahip çocuk ve bebekler için tasarlanmış bir engelli pusetidir.

 

 

 

Standart engelli pusetlerinin aksine 40 cm oturma genişliği ve 64 cm sırt yüksekliği sayesinde 145 cm boyutundaki çocuklar tarafından da kullanıma uygun olan Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti, en önemli amacı çocuğun doğru oturma pozisyonunu alabilmesidir. 

 

 

Sahip olduğu yan destekler ve abdüktör bloğu sayesinde bu işlevi yerine getiren modelde, kişilerin genel sağlığı için kritik öneme sahip olan oturma pozisyonunun doğru şekilde olması aynı zamanda sindirim sistemini ve kan dolaşımını da olumlu etkilemektedir.

 

 

Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti, en önemli amacı çocuğun doğru oturma pozisyonunu alabilmesidir. 

 

 

Uzun süreli kullanımlara uygun olan Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti; spastik paralizi, serebral palsi veya spina bifida hastalıklarına sahip çocuklar içn önemli faydalar sağlamaktadır.

 

 

Çift yönlü kullanılabilir oturma ünitesi tamamen çıkarılabilir olan son derece pratik bir engelli bebek puseti olan Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti aynı zamanda yüksek konfora da sahiptir. 

 

 

Tilt özelliği de barındıran engelli puseti bu sayede uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan, kalça bölgesinde biriken basınç ve ağırlığı vücuda yayarak kullanıcıyı dinlendirir ve bası yaralarının oluşumuna engel olur.

 

 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

ADET :

Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti

 

 

 

Ayarlanabilir olan birçok niteliği ile en doğru ve en rahat pozisyonun bulunmasını sağlayan Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Pusetinin sırt bölgesinin açı ve yüksekliğinin ayarlanabilir olmasının yanı sıra oturma derinliğini de ayarlamak mümkündür.

 

 

Ayarlanabilir bacak arası desteği, yan destekleri ve baş detseği sayesinde çocuk için en doğru pozisyonlamayı sağlayan Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti, beş noktalı emniyet kemeriyle de hem üst düzey güvenlik sağlamakta hem de gerektiğinde vücudu sabitleyebilmektedir. 

 

 

Ayaklığının 3 kademede ayarlanabilir yüksekliği ve 5 kademe ayarlanabilir açısı bulunan Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Pusetinin iç kısmı gerektiği zaman çıkarılabilir ve temizlenebilir .

 

 

Emniyet kemerine ek olarak refakatçi ayak freniyle güvenlik sistemini artıran Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti, gerektiği zaman olduğu yere sabitlenebilmektedir.

 

 

Poylin P990 XL Buggy Engelli Bebek Puseti Genel Özellikleri 

 

 

- 40 cm oturma yeri genişliği ve 64 cm sırt yüksekliği,

- Çıkarılabilir ve çift yönlü kullanılabilir oturma bölgesi,

- Yüksekliği ve açısı ayarlanabilir,

- Ayarlanabilir baş, yan ve bacak arası destekleri,

- Ayarlanabilir oturma derinliği, ayaklık yükseklik ve açısı,

- Altında sepeti bulunur,

- 5 noktalı emniyet kemeri,

- Çıkarılabilir tente,

- Dolgu ön ve arka tekerlekler.

- Doldu ön ve arka tekerlekler,

- Açısı ayarlanabilir sırtlık.

 

 

    

Oturma Yeri Genişliği
34-40 cm
Oturma Yeri Derinliği
30-40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
53 cm
Oturma Yeri Açısı
Sırt Yüksekliği
50-64 cm
Kolçak Yüksekliği
22 cm
Toplam Genişlik
64 cm
Toplam Yükseklik
116 cm
Toplam Uzunluk
83-88 cm
Arka Tekerlek
12" PU Filled
Ön Tekerlek
8"PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
19 kg
Taşıma Kapasitesi
75 kg
Tilt Özelliği
Evet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR