Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye (D500)

Marka : Wollex
Fiyat : $9,096.00
₺73.229,85 'den başlayan taksitlerle

Wollex'in son model Avrupa standartlarında olan Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye yeni teknolojik gelişmelerin birçoğunu barındırmaktadır. 

 

 

 

 

 

Multifonksiyonel özelliklere sahip olan Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye, akülü sandalye kategorisinde en iyi sandalye modellerindendir. 

 

 

 

Dijital Ekranı (Joystick) motor kontrollü ile açısı ayarlanabilir ayak kalkar özelliği, sırt yatış özelliği, tilt özelliği ve asansör özelliği bulunmaktadır.

 

 

Sahip olduğu 2 x 450W güçlü motorları ve 2 x 12V 75Ah güçlü aküleri ile 50 km menzile sahiptir.

 

 

Kaptan koltuk özelliği ve yatar pozisyona gelmesi ile ultra rahatlık sağlayarak, kullanıcının sandalye üzerinde uzun vakit geçirmesini sağlar.

 

 

Kullanıcıya bütün konforu sağlayan Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye tüm engebeli arazilerde kullanıma uygun, yüksek sınıf akülü sandalye modellerindendir.

 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

ADET :

 

Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye 

 

 

Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye, Avrupa standartlarında multi-fonksiyonel özellikli akülü sandalye modelidir. Baş, boyun desteği bulunan kaptan koltuk sistemi ile kullanıcıya ultra konfor sağlamaktadır. Baş ve boyun desteği ayarlanabilmektedir.

 

 

 

Oturma ve sırt şiltesi ısıya dayanıklı, kolay temizlenebilen antibakteriyel özellikte siyah renkli vinleks deri kaplı kaptan koltuklu, sırt kısmının açısı 90° ile 0° arası ayarlanabilmektedir. Başlık kısmı yükseklik ayarlıdır. Öne doğru 45° açılı motorlu ayarlanabilir oturma minderi, koltuk kısmı asansörlüdür. 

 

 

Kol dayama yerleri yüzeyi 8 cm x 35 cm'dir ve kol dayama  yüksekliği ayarlanabilmektedir. Hasta transferini kolaylaştırmak amacıyla kolçaklar çıkarılabilir.  

 

 

Ayak paletleri sökülüp takılabilir ve kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir. Motor kontrolü ile açısı ayarlanabilir, üzerinde baldır destek ve topuk  destek bantları mevcuttur.

 

 

Ön tekerlekler 23 cm yüksekliğinde, 6 cm genişliğinde, 2.80 / 2.50-4 siyah renkli dolgu tekerlek; arka tekerlekler, 35 cm yüksekliğinde 3.800-8 siyah renkli dolgu tekerlek şeklindedir. 

 

 

Kumanda üzerinde dokunmatik önde ve arkada far ve sinyal sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye, elektronik motor freni ve manuel fren sistemi mevcuttur. Elektronik motor freni sürüş kontrol kolunu bıraktığımız anda motorlar durur. Manuel frenler arka tekerlere bağlı ihtiyaç durumunda el yardımı ile kilitleyip açabilirsiniz. 

 

 

Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalyesi'nde güvenli sürüş sağlayan metal tokalı, boyu ayarlanabilen emniyet kemeri bulunmaktadır. Linx Joystick m sistemi mevcuttur. Joystick modülü sağ  ve sola takılabilir, kol hizasına göre kullanıcı tarafından kolaylıkla uzatılabilir. Şarj aleti, 230V AC 50Hz. 1.7A girişli ve +24V DC 15Ah çıkışlıdır. 

 

 

 

 

 

Wollex D500 Engelli Akülü Sandalyesi, 2 adet 450W 24V Motor gücündedir. Şanzıman üzerindeki kollar yardımı ile motorlar devre dışı bırakılabilir. 2 adet 12V 75Ah (opsiyonel) Akü ye sahiptir. Wollex D500, standartların üzerinde, extra konforlu, extra güvenli özellikleri ile kullanım ihtiyacına göre tasarlanarak, hayatınızı son derece kolaylaştırmaktadır.

 

 

Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

 

 

- 2 adet 450W ve 2 adet 12V 75Ah Aküleri ile 50 km erim mesafesi,

- Motor kontrollü sırt yatış, tilt yatış ve asansör özelliği bulunmaktadır,

- Sırt kısmı 90 derece ile 0 derece açısı ile ayarlanabilir,

- Koltuğun oturma alanı öne doğru 45 derece kalkarak kullanıcının sandalyeden kalkmasına yardımcı olur,

- Ayak paletleri motor kontrolü ile ayarlanabilir,

- Kol dayama yüksekliği ayarlanabilir,  hasta transferini kolaylaştırmak amacıyla kolçaklar çıkarılabilir. 

- Ön tekerlekler, 23 cm yüksekliğinde 2.80/2.50-4 dolgu teker,

- Arka tekerler, 35 cm yüksekliğinde 3.00-8 dolgu teker,

- Linx joystick m sistemi vardır,

- Güvenli sürüş sağlayan emniyet kemer sistemine sahiptir. 

 

 

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45-55 cm
Oturma Yeri Derinliği
50 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
56-88 cm
Sırt Yüksekliği
53 cm
Toplam Genişlik
63 cm
Toplam Yükseklik
120 cm
Toplam Uzunluk
107 cm
Ön Tekerlek
2.80/2.50-4" Dolgu Teker
Arka Tekerlek
3.00-8" Dolgu Teker
Motorlar
2 x 450W
Aküler
2 x 12V 75Ah (opsiyonel)
Maksimum Hız
1-8 km/sa
Maksimum Erim Mesafesi
50 km
Şarj Cihazı
24V DC / 15A
Taşıma Kapasitesi
135 kg
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanmaz
Tırmanma Açısı
12°
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR