Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye (W123)

Marka : Wollex
Fiyat : $1,838.70
₺14.802,96 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, şık tasarımı ile oldukça konforlu akülü sandalye modellerinden olup çelik gövdeden üretilmiştir.

 

 

Tekerlekli sandalye kullanıcılarının hiç tereddüt etmeden kullanmayı düşünebileceği bu akülü engelli sandalye modeli hem fiyat hem de konfor bakımından tercih edilmektedir. 

 

 

 

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye, kaliteli amortisör sistemi ve yumuşak  gri dolgu arka tekerlekleri sayesinde konforlu bir sürüş imkanı sunar. 

 

 

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye, 400W motor gücüne sahip olan bu akülü hasta sandalyesi 120 kg taşıma kapasitesi ile de kilolu kişilere kullanma imkanı sağlamaktadır.

 

 

Tam dolu akü ile 25 km mesafe kat edebilmekte olan Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalyesinin tırmanma açısı ise 12 derece olup, 6 km/sa hıza ulaşabilmektedir.

 

 

 

Günlük hayatınızda rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bu model engelliler için tasarlanmış ithal bir ürün olup tekerlekli sandalye bağışçılarımızın da tercih ettiği modellerin başında yer almaktadır. 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

 

ADET :

 

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye

 

 

Sırt açısının ayarlanabildiği bu akülü tekerlekli sandalye modelinin aynı zamanda  kolçakları ve ayaklıklarında da yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Yükseklik ayarları sayesinde kullanıcısının konforunu en üst düzeyde sağlamayı amaçlayan Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalyede anti-bakteriyel döşemesiyle kullanıcı sağlığı da düşünülmüş ve uzun süreli kullanımlardan doğan bakteri oluşumunu engellemektedir.

 

 

Kolçaklarının sökülebilir olmasıyla pratikliği artırılmış Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalyesi aynı zamanda kullanıcısının araba ve yatak gibi alanlara yan transferini de mümkün kılmaktadır. 

 

 

Emniyet kemerine ek olarak elektromanyetik fren sistemi ve düşmeyi engelleyici anti-tipper tekerlekleri ile kullanıcının güvenliğini üst seviyede tutan bu akülü engelli sandalye modeli en çok talep gören akülü tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Çelik gövde yapısı,

- Bataryalar sökülmeden katlanır, 

- Ayak ve kolçak pedalları çıkarılabilir, yüksekliği ayarlanabilir,

- Sırt öne ve arkaya doğru yatırılabilir, şasede reflektör mevcut, ön ve arkada led ışıklar mevcut,

- Oturma yeri ve sırt şiltesi temizlenebilir, hava alır, leke tutmaz, sökülüp yıkanabilir,

- Sırt kısmında 1 adet cep,

- Elektronik motor freni,

- Emniyet kemer,

- PG VR2 Joystick modülü ve güç modülü,

 

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
46 cm
Oturma Yeri Derinliği
43 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
55 cm
Sırt Yüksekliği
43 cm
Toplam Genişlik
65 cm
Toplam Yükseklik
96 cm
Toplam Uzunluk
110 cm
Ön Tekerlek
8" Silikon Dolgu
Arka Tekerlek
12" PU Dolgu
Motorlar
2 x 200W
Aküler
12V-40Ah Deep Cycle
Maksimum Hız
1-6 km/sa
Maksimum Erim Mesafesi
25 km
Şarj Cihazı
24V DC / 5A
Taşıma Kapasitesi
120 kg
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanmaz
Ürün Ağırlığı
70 kg
Tırmanma Açısı
12°
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR