Wollex W213 Klozet Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye (WG-M213)

Marka : Wollex
Fiyat : $392.50
₺3.159,93 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex W213 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, tuvalet aparatı bulunan, sırt yatar, ayak kalkar ve masası olan bir engelli manuel tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Bu özellikleri sayesinde engelli ve yaşlı kişilerin saatlerce tekerlekli sandalye üzerinde oturmasına imkan sağlamaktadır. 

 

 

Wollex W213 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, çelik gövde yapısına sahip olan bu engelli tekerlekli sandalyesi, kalkabilen ve çıkabilen ayak koyma yerleri ve çıkarılabilir kolçakları mevcuttur. 

 

 

Wollex W213 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalyesinin ön  ve arka tekerlekleri dolgudur.

 

 

 

Bu ürünümüzde masa bulunmaktadır. Bu sebeple kullanıcı tekerlekli sandalyeden kalkmadan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. 

 

 

Hareketli kolçakları sayesiden hastanın yatak ve araba gibi alanlara transferini mümkün kılan Wollex W213 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalyesi aynı zamanda çok kompakt bir modeldir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Wollex W213 Klozet Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye

 

 

Wollex W213, kolçaklarının hareketli olmasının yanı sıra tamamen demonte olmabilmesi ve ayaklıklarının da çıkarılabilmesiyle depolama ve taşıma açısından kullanıcıya ve refakatçiye büyük kolaylık sağlayan bir tekerlekli sandalye modelidir.

 

 

Özellikli tekerlekli sandalyenin yüksekliğinin kullanıcıya göre ayarlanabilir ve 90 dereceye kadar kalkabilir olan ayaklıklarının aynı zamanda baldır destekli olması da çok büyük konfor unsuru olarak göze çarpmaktadır. 

 

 

Tuvalet aparatı olan ve banyo tuvalet sandalyesi olarak da kullanılabilecek olan Wollex W213, nikelaj kaplaması sayesinde paslanmaya dayanıklıdır ve oturma minderi de su geçirmez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilir PVC'den imal edilmiştir. 

 

 

Hem iç hem dış mekanda kullanmaya uygun olan Wollex W213 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, baş dayama aparatı ile konforunu artımaktadır.

 

 

 

Wollex W213 Klozet Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Klozetli tekerlekli sandalye,

- İç ve dış mekan kullanımına uygundur,

- Çelik gövde yapısı,

- Kol dayama yerleri ve ayak pedalları çıkarılabilir,

- Oturma yeri döşemesi ; leke tutmaz, kolay temizlenebilir,

- Anti-bakteriyel kol dayama yerleri çıkarılabilir,

- Sırt kısmı, 180 derece geriye doğru yatar,

- 7 inç 17 cm gri dolgu ön teker,

- Çelik ön teker maşası,

- 24 inç yumuşak siyah silikon dolgu bas-çıkar arka teker, Alüminyum alaşımlı jant.

- Kullanıcı ve refaktçi kullanımına uygun fren sistemi,

- Sırt kısmında 1 adet cep,

- Baş dayama aparatı, Anti-tipper tekerlekler, 

- Kullanıcıya göre yükskelik ayarlanabilir, katlanabilir, 90 dereceye kadar yukarı doğru kaldırılabilir, baldır detsekli ayak koyma yeri,

- Emniyet kemeri, yemek masası mevcuttur.

 

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
46 cm
Oturma Yeri Derinliği
46 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
50 cm
Sırt Yüksekliği
75 cm
Toplam Genişlik
70 cm
Toplam Yükseklik
90 cm
Toplam Uzunluk
130 cm
Katlanır Genişlik
34 cm
Arka Tekerlek
24" Silikon Dolgu
Ön Tekerlek
6" PU Dolgu
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
27 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
Etiketler
Wollex, Wollex W213, Wollex W213 Klozet, Wollex W213 Klozet Özellikli Manuel, Wollex W213 Klozet Özellikli Manuel Tekerlekli, Wollex W213 Klozet Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Klozet Özellikli Manuel Sandalye, Wollex W213 Klozet Özellikli Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Klozet Özellikli Sandalye, Wollex W213 Klozet Manuel, Wollex W213 Klozet Manuel Tekerlekli, Wollex W213 Klozet Manuel Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Klozet Manuel Sandalye, Wollex W213 Klozet Tekerlekli, Wollex W213 Klozet Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Klozet Sandalye, Wollex W213 Özellikli, Wollex W213 Özellikli Manuel, Wollex W213 Özellikli Manuel Tekerlekli, Wollex W213 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Özellikli Manuel Sandalye, Wollex W213 Özellikli Tekerlekli, Wollex W213 Özellikli Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Özellikli Sandalye, Wollex W213 Manuel, Wollex W213 Manuel Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Manuel Sandalye, Wollex W213 Tekerlekli, Wollex W213 Tekerlekli Sandalye, Wollex W213 Sandalye, Wollex Klozet, Wollex Klozet Özellikli, Wollex Klozet Özellikli Manuel, Wollex Klozet Özellikli Manuel Tekerlekli, Wollex Klozet Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, Wollex Klozet Özellikli Manuel Sandalye, Wollex Klozet Özellikli Tekerlekli, Wollex Klozet Özellikli Tekerlekli Sandalye, Wollex Klozet Özellikli Sandalye, Wollex Klozet Manuel, Wollex Klozet Manuel Tekerlekli, Wollex Klozet Manuel Tekerlekli Sandalye, Wollex Klozet Manuel Sandalye, Wollex Klozet Tekerlekli, Wollex Klozet Tekerlekli Sandalye, Wollex Klozet Sandalye, 213, W213, Wollex 213,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR