Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi (W689)

Marka : Wollex
Fiyat : $132.00
₺1.062,70 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi, krom kaplamalı çelik şasesi ile sağlam bir iskelet oluşturur. 

 

 

Çıkabilen sırtlık, ayaklık ve katlanabilir özelliği ile rahatlıkla taşınabilir. Konforlu minderi sayesinde uzun süreli oturmalar için uygundur. 

 

 

Kolçaklar aşağıya doğru hareket ettirilebilir özelliği sayesinde kişi kendi transferini sağlmaktadır. Tuvalet lazımlığı ile klozet üzerinde olmadan da kullanılabilen ithal bir üründür. 

 

 

Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi, kullanıcının ve refakatçinin rahatlığını sağlamak amacıyla baştan sona düşünülüp tasarlanmıştır.  Klozete uyumlu makas sistemi ve frenli tekerlekleri sabitleme konumlandırma özellikleriyle kullanıcıya güvenli kullanım sunmaktadır. 

 

 

Katlanabilir özelliğiyle kolay taşıma ve depolama imkanı sunmaktadır. Ekonomik banyo tuvalet sandalyesi olan Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi, hem modeli hem fiyatı bakımından kullanıcıya ulaşmayı hedeflemiştir. 

 

 

Ekonomik sınıf banyo tuvalet sandalyesi grubunda en çok tercih edilen manuel banyo ve tuvalet tekerlekli sandalye modellerindendir. Kolay demonte olarak sökülen şase sayesinde sizi yer derdinden kurtarıp kolayca muhafaza edebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi

 

 

Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi, çıkarılabilen ayaklıklara sahip olması sayesinde kullanıcı istediği taktirde ayaklıkları kolaylıkla çıkarıp, takabilmekle beraber çıkarıldığında ekstradan depolamak için yer tasarrufu sağlar. 

 

 

Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesinin en büyük artılarından bir tanesi hareketli kolçakları sayesinde kullanıcı yataktan sandalyeye, koltuktan sandalyeye gibi durumlarda transfer işlemini büyük bir kolaylıkla gerçekleştirebilir. 

 

 

Paslanmaz şase ile suya karşı dayanıklı bir klozetli tekerlekli sandalye modeli olan Wollex W689'un lazımlık kısmı çok basit bir sürgülü sistemden oluşmaktadır. Kullanıcı ve refakatçi hiçbir zorluk çekmeden lazımlığı dilediği gibi takıp çıkarabilir.

 

 

 

Wollex W689 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi Genel Özellikleri 

 

 

 

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
44 cm
Oturma Yeri Derinliği
40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
50 cm
Sırt Yüksekliği
45 cm
Toplam Genişlik
58 cm
Toplam Yükseklik
92 cm
Toplam Uzunluk
90 cm
Katlanır Genişlik
23 cm
Arka Tekerlek
5" PU Dolgu
Ön Tekerlek
5" PU Dolgu
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
10 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR