Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye (W864)

Marka : Wollex
Fiyat : $231.00
₺1.859,73 'den başlayan taksitlerle

 

Hem refakatçinin hem de kullanıcının kullanımına uygun olarak tasarlanıp geliştirilen pratik bir ürün olan Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, modeli hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olup; farklı kullanım yerleri için farklı birden fazla ürüne olan ihtiyacı ortadan kaldırır. 

 

 

Wollex W864, 120 kg taşıma kapasitesine sahip olup, toplam ağırlığı 11.5 kg olan Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye modeli hafifliği ve kolay katlanabilir gövde yapısı ile kullanıcıya taşıma ve depolamada büyük bir kolaylık sağlayan çok pratik bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Pratikliğinin, hafifliğinin ve konforlu olmasının yanında oldukça ekonomik olan Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, grubunun en çok tercih edilen Refakatçi Manuel Tekerlekli Sandalye Modellerinin arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra kaldırılabilir kolçaklarının olması sayesinde kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara yandan transferini mümkün kılmaktadır.  Ayrıca birleşik fren ve manuel fren sistemine sahip olan Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye modelinin güvenliğini akstra de artırmaktadır. 

 

 

Birleşik fren sistemi ve manuel fren sistemi sayesinde ise istenildiğinde rafkatçi, istenildiğinde kullanıcı tarafından frenlenebilir yapısı sayesinde kullanıcının kontrolünün zor olduğu durumlarda refakatçilere ekstra kolaylık sağlayan bir manuel tekerlekli sandalye  modelidir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye

 

 

Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, basamak atlama çubuğu ve el tutamaçları sayesinde refakatçi kullanımına son derece  uygun olan W864 Refakatçi Sandalyesi modelinin anti-bakteriyel ve hava alabilen kumaş döşemesi, terletmez ve uzun süreli kullanımlarda deforme olmaz, çarpma gibi durumlarda kırılma ya da bükülme gibi sıkıntılara karşı korunaklıdır. Tüm bunların yanında ekonomik fiyatlı olmasıyla da göze çarpan Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye en çok tercih edilen Refakaçti Engelli Sandalyesi modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

Wollex W864 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Refakatçi Freni,

- Emniyet kemeri,

- Geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar,

- Alüminyum gövde yapısı,

- Katlanabilir gövde yapısı,

- Anti-bakteriyel özel terletmez kumaş, 

- Manuel fren sistemi,

-Kolay katlanır, hafif, portatif,

- Sırt kırma özelliği.

 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
37 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
47 cm
Sırt Yüksekliği
44 cm
Toplam Genişlik
62 cm
Toplam Yükseklik
92 cm
Toplam Uzunluk
90 cm
Katlanır Genişlik
29 cm
Arka Tekerlek
20" Havalı Şişme
Ön Tekerlek
6" PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
11,5 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR