Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye (W865)

Marka : Wollex
Fiyat : $220.50
₺1.775,20 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar kullanıcının yatak, araba gibi alanlara transferini kolaylaştırır ve geriye kaldırılabilir ayaklıkları sayesinde asansör gibi dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. 

 

 

Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, 120 kg taşıma kapasitesinde olup, toplam ağırlığı alüminyum yapısı sayesinde sadece 10 kg'dır. 

 

 

İç ve dış kullanımına uygun bir tekerlekli sandalye modeli olan Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, kolay katlanabilir gövde yapısı ile kullanıcıya taşıma ve depolama da kolaylık sağlamasının yanı sıra katlanabilir sırtlık yapısı transpor aşamasında ekstra alan avantajı sağlar. 

 

 

Refakatçi kullanımına uygun olarak üretilmiş olan Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye modeli, yaşlı ve sandalyesini kullanamayacak durumda olan hastalara önerilen oldukça pratik ve bu pratikliğinin yanında son derece ekonomik olan; en çok talep gören tekerlekli engelli sandalye modellerindendir. 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

 

ADET :

Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye

 

 

Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, birleşik fren sistemi ve manuel fren sistemi sayesinde istenildiğinde refakaçti, istenildiğinde kullanıcı tarafından frenlenebilir yapısı kullanıcının kontrolünün zor olduğu durumlarda refakatçilere ekstra kolaylık ve güvenlik sağlar. 

 

 

 

Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye, basamak atlama çubuğu ve el tutamaçları sayesinde refakatçi kullanımına son derece  uygun olan W865 Refakatçi Sandalyesi modelinin anti-bakteriyel ve hava alabilen kumaş döşemesi, terletmez ve uzun süreli kullanımlarda deforme olmaz, çarpma gibi durumlarda kırılma ya da bükülme gibi sıkıntılara karşı korunaklıdır. Tüm bunların yanında ekonomik fiyatlı olmasıyla da göze çarpan Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye en çok tercih edilen Refakaçti Engelli Sandalyesi modelleri arasında yer almaktadır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wollex W865 Refakatçi Katlanan Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Refakatçi Freni,

- Emniyet kemeri,

- Geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar,

- Alüminyum gövde yapısı,

- Katlanabilir gövde yapısı,

- Anti-bakteriyel özel terletmez kumaş, 

- Manuel fren sistemi,

-Kolay katlanır, hafif, portatif,

- Sırt kırma özelliği.

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
38 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
46 cm
Sırt Yüksekliği
42 cm
Toplam Genişlik
60 cm
Toplam Yükseklik
91 cm
Toplam Uzunluk
95 cm
Katlanır Genişlik
30 cm
Arka Tekerlek
12" PU Filled
Ön Tekerlek
6" PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
10 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR