Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalye (W958)

Marka : Wollex
Fiyat : $491.00
₺3.952,93 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalye Modeli, alüminyum gövdeden oluşan bu manuel tekerlekli çocuk sandalyesi uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir. 

 

 

Çocuğunuzun rahat bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanmış bu modelin oturma yeri ve sırtı tam olarak yatar. 

 

 

Baş desteğini ayarlanabilir olması da çocuğunuzun konforlu bir şekilde sandalye üzerinde zaman geçirmesini sağlar ve çocuğunuzda baş kontrolü yoksa başını tutmasına yardımcı olur 

 

 

Refakatçi freni ve emniyet kemeri hem kullanıcıya hem de refakatçiye sorunsuz bir sürüş imkanı sağlar. 

 

 

Katlanabilir ve çıkarılabilir ayak koyma yeri ile ayarlanabilir ve çıkarılabilir kol koyma yeri mevcuttur.İthal bir üründür.

 

 

 

Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, vücut fonskiyonlarını kontrol etmekte zorlanan veya edemeyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış ve özellikleri bu tip kullanıcılara göre dizayn edilmiştir. 

 

 

Çok aranan bir çocuk spastik sandalyesi olmasının yanı sıra birçok kullanıcının da tercih ettiği çok özellikli tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Genel ölçülerin çocuk hastalara göre tasarlandığı Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, bütün çocuk kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. 

 

 

Bu çocuk çok özellikli  tekerlekli sandalye modeli içerisinde bulunan sırt yatar özelliği, kullanıcının vücudunun uzun süreli hareketsiz kalmasından dolayı oluşan rahatsızlıklarını gidermesi amacıyla tasarlanmıştır. 

 

 

Ayak kalkar özelliği, kullanıcılarda kan dolaşımındaki aksaklıklardan dolayı oluşan ödem gibi rahatsızlıkları önlemek amacıyla düşünülüp ürün eklenmiştir.

 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalye

 

 

Wollex W958 özellikli çocuk sandalyesinin göze çarpan özelliklerinden biri olan tilt özelliği sayesinde oturma kısmındaki ağırlık ve baskıyı vücuda yayarak kan dolaşımı ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. 

 

 

Kolçaklarının çıkarılabilir özellikte olması sayesinde araba veya yatak gibi alanlara yan transferi mümkün kılan Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi aynı zamanda kolçaklarının ayarlanabilir olmasıyla konforu üst seviyede tutuyor.

 

 

Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, üzerinde bulunan baş, yan ve abdüktör destekleri sayesinde vücut kontrolünün sağlanmasında kolaylık sağlamaktadır. Bu destekler direkt olarak vücuda temas ettiğinden dolayı kullanıcıda oluşabilecek bası yarası diye adlandırılan hastalıkların oluşmaması için hava delikli ve yumuşak dokulu malzemeden imal edilmiştir.

 

 

Wollex W958 Özellikli Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

 

- Tam yatan sırt ve oturma yeri,

- Tilt özelliği,

- Ayarlanabilir baş desteği,

- Katlanabilir şase,

- Ayarlanabilir ve çıkarılabilir kol koyma yeri,

- Çıkarılabilir ayak koyma yeri,

- Alüminyum gövde,

- Refakatçi freni,

- Elektrostatik boya,

- Emniyet kemeri,

- İlave arka denge tekerleri,

- 16" arka tekerlekler,

- 6" ön tekerlekler.

 

 

*Teknik özellikler 34 cm beden değerleridir, 38 cm beden değerleri hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

Oturma Yeri Genişliği
34 cm
Oturma Yeri Derinliği
36 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
50 cm
Sırt Yüksekliği
58 cm
Kolçak Yüksekliği
14 cm
Toplam Genişlik
50 cm
Toplam Yükseklik
93 cm
Toplam Uzunluk
105 cm
Katlanır Genişlik
31 cm
Arka Tekerlek
14" Silikon Dolgu
Ön Tekerlek
6" PU Dolgu
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
21 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR