Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalye (W983)

Marka : Wollex
Fiyat : $454.00
₺3.655,05 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalye, basit ve sade yapısı ile kullanımı kolay bir pediatrik engelli tekerlekli sandalye modelidir. 

 

 

Kolçaklarının ayarlanabilir yapıda olması sayesinde kullanıcısının isteğine göre uzunluk ayarı yapılabilmesiyle konforunu daha da artırmaktadır. Aynı zamanda çıkarılabilir olan kolçakları ile kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara yan transferini mümkün kılan Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalyesi tamamen alüminyum olan katlanabilir gövde yapısı ile de taşıma ve depolama kolaylığı sağlamaktadır.

 

 

Ergonomik yapıdaki oturma ve sırt minderleri ile uzun süreli kullanımlardaki konforu artırmayı amaçlayan bu manuel tekerlekli sandalye modeli, baldır destekli ayaklıkları ile de konforunu üst noktalara taşımayı başarmaktadır. 

 

 

Basamak atlama çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

 

Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalye

 

 

Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalye modeli; Spina Bifida, Serebral Palsi  ve daha birçok engelli çocuklar için özel tasarlanmış ve üretilmiş pediatrik sandalye modelidir. 

 

 

Çocuklar için standart, ölçüsüz, ayarsız, özelliksiz arabaları kullanmak  zorunda kalmayı sonlandırmak için üretilmiştir. Bu manuel sandalye ile hem çocuk hem de ebeveynleri çok rahat ettirecektir. 

 

 

Alüminyum yapısı ile hafif refakatçi kullanım ayarlı, katlanabilir, sırt kırma özelliği, kaldırım atlama sistemi, refakatçi frenli ve daha birçok özellikte olan Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalyesi kendi sınıfının en iyilerinden biridir. 

 

 

Uzun kol tutma yerleri ve frenli sistemi ile oldukça kullanması kolaydır. Çocuğun güvenliğini üst düzeyde tutulup çapraz kemer sistemi ile donanım olarak eklenmiştir. 

 

 

Hareketli kolçaklar sayesinde kullanıcı transfer işlemini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Aynı zamanda bu pediatrik tekerlekli sandalye modelinde artı olarak sunulmuş, kaldırım atlamak için eklenen pistonlu arka tekerlekler  sayesinde bu sandalyede engebe veya eşik atlarken herhangi bir engele takılı kalmadan kolayca aşılabilmektedir. 

 

 

Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalye aynı zamanda alt tekerlek özelliği ile kullanımı ve manevra kabiliyetini oldukça üst düzeyde tutmaktadır.

 

 

Wollex W983 Alüminyum Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

- Refakatçi fren sistemi,

- Alt tekerlek özelliği,

- Kaldırım atlama özelliği,

- Alüminyum ve katlanabilir şase,

- Yükseklik ayarı yapılabilen ve çıkabilen kolçaklar,

- Baldır destekli hareketli ayaklıklar,

- Geriye düşmeyi önleyen denge tekerlekleri,

- Ergonomik oturma ve sırt minderi,

- Beş noktalı emniyet kemeri.

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
35 cm
Oturma Yeri Derinliği
36 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
44 cm
Sırt Yüksekliği
40 cm
Kolçak Yüksekliği
16-21 cm
Toplam Genişlik
53 cm
Toplam Yükseklik
88 cm
Toplam Uzunluk
84 cm
Katlanır Genişlik
30 cm
Arka Tekerlek
20" Silikon Dolgu
Ön Tekerlek
4" PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Alüminyum / Katlanır
Ürün Ağırlığı
12 kg
Taşıma Kapasitesi
75 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR