Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye (WG-M313)

Marka : Wollex
Fiyat : $236.00
₺1.899,98 'den başlayan taksitlerle

Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye, günlük yaşamda rahatlıkla kullanma imkanı sağlayan katlanabilir şasesi ve paslanmaya karşı boyanmış çelik gövdeli dinamik yapısı sayesinde güçlü bir üründür. 

 

 

Bas-çıkar sistemli silikon dolgu tekerlekleri ile konforlu sürüş imkanı sağlayan Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye, kilitlemeli fren sistemi ile refakatçi kullanımına da uygundur. 

 

 

Hasta transferini kolaylaştırabilmek amacıyla çıkarılabilir kolçak ve ayaklıklara sahiptir. 

 

 

Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye, çelik şaseden üretilmiş sağlam bir tekerlekli engelli sandalyesi modelidir. 

 

 

Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye, modelinin sırt kırılma özelliği ürün taşınmasında ve saklanmasında az yer kaplama olanağı sunarken bu özelliğinin yanında katlanabiliyor olmasıyla da en küçük bagajlara bile sığabilmektedir.

 

 

Orta grup olarak adlandırılan Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalyede üst grup ürünlerin birçok özelliği de mevcuttur. 

 

 

Uzun süreli kullanımlar için uygun olan bu ürün uygun fiyatlı tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye

 

 

Hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara yan transferini mümkün kılan Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye aynı zamanda  kolçaklarındaki eğimler sayesinde yemek ve çalışma masası gibi alanlara rahatlıkla yanaştırılabilir. 

 

 

Sırt kırma, çıkarılabilir ayaklıklar, bas çıkar özellikli tekerlekler ve katlanma özelliği ile oldukça kompakt bir model olan Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalyesii ekonomik tekerlekli sandalye modelleri arasında olmasıyla da öne çıkmaktadır. 

 

 

Refakatçi kontorlünü artırmak amaçlı eklenmiş olan refakatçi fren sitemi ile güvenliği üst noktalara taşıyan Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye, anti-bakteriyel kumaşı ile uzun kullanımlarda bakteri aracılığı ile oluşabilecek hastalıklardan da korunma imkanı sağlar. 

 

 

Uygun tekerlekli sandalye fiyatları ile alınabilecek olan Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye grubunun en çok talep gören modelleri arasındadır. 

 

 

Wollex WG-M313 Katlanan Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri 

 

 

 

 

*Teknik özellikler 45 cm beden içindir diğer bedenler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

 

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
50 cm
Sırt Yüksekliği
49 cm
Toplam Genişlik
63 cm
Toplam Yükseklik
90 cm
Toplam Uzunluk
105 cm
Katlanır Genişlik
27 cm
Arka Tekerlek
24" Silikon Dolgu
Ön Tekerlek
8" Silikon Dolgu
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
19 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR