Wollex WG-W944 Pediatrik Walker (W944)

Marka : Wollex
Fiyat : $1,840.00  + KDV
₺15.998,50 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex WG-W944 yürüyüş eğitmeni çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, moxie yürüyüş eğitmeni bütün kullanıcalara doğru şekilde destek sağlar.

 

 

Wollex WG-W944 yürüyüş eğitmeni özel ihtiyaçlı bir çocuk için konforlu, destekleyici bir yürüyüş antranörü veya minimal yardıma ihtiyacı olan bir çocuk için basit bir destekli yürüyüş aracıdır. Her çocuğun değişen gereksinimlerine uyum sağlamak için tasarlanmış çeşitli aksesuarlardan birini seçerek ürün çocuğunuza özel hale getirebilirsiniz.

 

 

Aksesuarlar, üst gövde boyunca herhangi bir yere monte edilir ve bir çocuk artık ihtiyaç duymadığında kolayca kaldırılabilir.2,54cm lik aralıklarla basit, herhangi bir alete ihtiyaç duymadan yükseklik ayarı yapılabilir.

 

 

Kullanıcılar her iki yöne de hareket edebilirler. Kullanıcıya haraketlilik sağlamak amacı ile öne ve arkaya olarak iki yönlü kullanılırabilir.

 

 

Yenilikçi tekerlekler ayrı döner kilit, fren, değişken sürgü ve tek yönlü mandal kontrolü özelliklerine sahiptiler. Wollex WG-W944 yürüyüş eğitmeninin hızını ve yönünü bu tekerler sayesinde kontrol edebilirsiniz. 

 

 

Tekerler hareketli tekerlekler ve sabit tekerler olarak kullanılabilir. Hızları ve yönleri ayarlanabilir.Kişiye özel yükseklik ve aksesuar ayarları vardır.

 

 

 

 

Aksesuarlar alet kullanmadan kurulum ve ayarlama yapılabilir.Resimdeki tüm aksesuarlar fiyata dahildir.

 

ADET :

WG-W944 Pediatrik Walker

 

 

-Her çocuğun değişen gereksinimlerine uyum sağlamak için tasarlanmış çeşitli aksesuarlardan birini seçerek ürün çocuğunuza özel hale getirebilirsiniz.

 

 

-2,54cm lik aralıklarla basit, herhangi bir alete ihtiyaç duymadan yükseklik ayarı yapılabilir.

 

 

- Her iki yöne de hareket edilebilir.Kullanıcıya haraketlilik sağlamak amacı ile öne ve arkaya olarak iki yönlü kullanılırabilir.

 

 

-Tekerler hareketli tekerlekler ve sabit tekerler olarak kullanılabilir.

 

 

- Hızları ve yönleri ayarlanabilir. Kişiye özel yükseklik ve aksesuar ayarları vardır.

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

Taşıma Kapasitesi
68 kg
Adet/Karton
1 AD
Arka Tekerlek
6 İnç
Genişlik
67 cm
Karton Ölçüleri
84x68x45 cm
Malzeme Rengi
Siyah-Yeşil
Ön Tekerlek
6 İnç
Ürün Ağırlığı
8 kg
Uzunluk
84 cm
Yükseklik
56-64 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR