Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti (W8001-12)

Marka : Wollex
Fiyat : $726.00
₺5.844,86 'den başlayan taksitlerle

 

Wollex W8001-12 UNO CP Engelli PusetiWollex W8001-12 UNO Pediatrik Puseti'nin daha küçü modeli olup; Spina Bifida, Serebral Palsi (CP) ve diğer engeli çocuklarımız için tasarlanmış iç ve dış mekan kullanımına uygun pediatrik özel puset modelidir. 

 

 

Serebral Palsili çocuklar başta olmak üzere tasarlanmış bu ürün çocukların bu hastalıktan dolayı yaşadıkları sorunları ortadan kaldırabilen bir modeldir. 

 

 

Refakatçisinin de işini kolaylaştırabilen birçok özelliği bulunmaktadır. Bunların başında katlanabilme ve puseti refakatçiye bakar yöne doğru çevirebilme özelliği gelmektedir.

 

 

Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti içerisinde bulunan aparatlar sayesinde çocuğu rahatsızlığından dolayı vücud fonksiyonlarını kontrol edememesini önlemektedir. 

 

 

Görünüş olarak da çocuk renklerini içeren bir ürün modeli olduğu için çocuk kullanıcılar da bu üründen rahatsız olmadan severek kullanabilmektedir.

 

 

Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti, uzun süreli kullanımlarda da çocuklar rahatsızlık yaşamadan bu ürünü rahatlıkla kullanabilmektedir. Refakatçi ayak freni sayesinde istenilen yerde ürünü sabit bırakabilir ve güvenli kullanım sağlayabilir. 

 

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır. 

ADET :

Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti

 

 

Wollex W8001-12 UNO CP Pediatrik Puset'in daha küçük modeli olan Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti; Spina Bifida, Serebral Palsi (CP) ve diğer engelli çocuklarımız için tasarlanmış iç ve dış kullanıma uygun pediatrik özel puset modelidir. 

 

 

Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti, ayarlanabilir kol tutma yeri ve fren sistemi ile refakatçilere kolay kullanım imkanı sunmaktadır. 

 

 

Sırt yatma özelliği ile konforunu ve kullanıcının rahatını yükseltmeyi amaçlayan Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Pusetinde tilt özelliği vardır. Tilt pozisyonuna ayarlanabilerek, kalça bölgesinde biriken ağırlığı ve baskıyı vücuda yayan Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti, bu sayede uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek bası yaralarını engellemektedir. 

 

 

Çapraz kemer sistemi ile kullanıcının güvenliğini de üst seviyede sağlayan Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti buna ek olarak abdüktör bloğu ve baş desteğiyle de üst seviye konfor ve güvenlik garanti etmektedir.

 

 

75 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan bu pediatrik çocuk puseti bu kapasitesi ile birçok çocuğa hitap etmektedir ve uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklı bir engelli çocuk puseti modelidir. 

 

 

Sırt yatma ve tilt özelliği ile tüm gün kullanıma uygun olan Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti aynı zamanda çocuğu pozisyonlandırmaya yardımcı olan yan destekleri ile skolyoz oluşumuna da engel olur.

 

 

Hem iç hem dış alan kullanımına uygun olan bu engelli çocuk sandalyesi alt tekerlek özelliği ile kullanımı ve manevra yetisini üst düzeyde sağlamaktadır. 

 

 

Wollex 8001-12 Uno, oturma genişliği ve derinliğini, sırt yüksekliğini ve ayak  pedalları arası genişliğini ayarlamaya olanak veren bu pediatrik engelli çocuk puseti birçok kullanıcının talep ettiği pediatrik ürünler arasındadır. 

 

 

 

Wollex W8001-12 UNO CP Engelli Puseti Genel Özellikleri 

 

- Tamamen çıkarılabilir ve çift yönlü kullanılabilir koltuk ünitesi,

- Sırt kısmının yüksekliği ve açısı ayarlanabilir,

- 360 derece dönebilen ön tekerlekler,

- Ayarlanabilir bacak arası (abdüktör) desteği,

- Oturma derinliği ayarlanabilir,

- Oturma yeri rahat ve güvenli,

- Ayarlanabilir yan destekler,

- 3 kademe yüksekliği ve 5 kademe açısı ayarlanabilir, ayak koyma yerleri mevcut,

- 5 noktalı emniyet kemeri,

- Çıkarılabilir tente,

- Ön ve arka tekerlekler dolgu (çıkarılmaz),

- İstenildiği zaman iç bölümü çıkarılıp yıkanabilir,

- Ayarlanabilir baş desteği, 

- Alt kısmında sepeti mevcuttur. 

 

 

*Teknik özellikler hakkında daha detaylı bilgi için lüften Uzman Satış Ekibimize danışınız.

 

 

Tilt Açısı
Evet
Araba Uzunluğu
83 cm
Araba Genişliği
64 cm
Araba Yüksekliği
116 cm
Toplam Kütle
20 kg
Koltuk Derinliği
26-32 cm
Koltuk Genişliği
28-32 cm
MAKS. Hasta Ağırlığı
75 kg
MAKS. Hasta Uzunluğu
126 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR