Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi (Poylin P689)

Marka : Poylin
Fiyat : $125.00
Barkod : 8681465060246
₺1.006,35 'den başlayan taksitlerle

Çelik gövde yapısına sahip olan Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi, toplam 15 kg ağırlığında olup; 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

Rahatlıkla katlanabilen gövdesiyle ve 5" boyutundaki ön ve arka tekerlekleri ile oldukça pratik bir klozetli sandalye modeli olan Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi aynı zamanda oldukça konforlu bir modeldir.

 

 

 

Anti-bakteriyel ve su geçirmez döşemesi ile tuvalet kullanımları sonrasında bakteri üremesine engel olan Poylin P689 lazımlık sayesinde, hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının yatak ve koltuk gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan taraflarından transferini de mümkün kılmaktadır.

 

 

 

Oldukça ekonomik banyo tuvalet sandalyesi fiyatlarına sahip olan P689; yüksek konforu, pratikliği, ve uygun fiyatıyla öne çıkmaktadır.  

 

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

ADET :

Poylin P689 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

 

 

Poylin P689 lazımlıklı tekerlekli sandalye, çıkarılabilir ayaklıklara sahip olması sayesinde kullanıcı istediği takdirde ayaklıkları kolaylıkla çıkarıp-takabilmekle beraber çıkarıldığında ekstradan depolamak için yer tasarrufu sağlar.

 

 

Oturma yeri yüksekliği sayesinde, altındaki lazımlık çıkarılarak standart klozetlere yanaşma imkanı da sunan Poylin P689 banyo tuvalet sandalyesi, tekerleklerinin kilitlenmesine ve sandalyeyi   sabitlemeye imkan vermektedir.

 

 

Anti-bakteriyel mindere sahip olan Poylin P689 engelli tuvalet sandalyesi, beraber oluşabilecek mantar, bakteri, istenmeyen koku problemlerini ortadan kaldırır.

 

 

Paslanmaz şase ile suya dayanıklı olan bir klozetli tekerlekli sandalye  modeli olan Poylin P689'un lazımlık kısmı çok basit bir sürgülü sistemden oluşmaktadır.

 

 

Kullanıcı veya refakatçi hiçbir zorluk çekmeden lazımlığı dilediği gibi takıp çıkarabilmektedir. 

 

 

Poylin P689 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi Genel Özellikleri

 

- Katlanabilir şase,

- Çıkarılabilen ayaklıklar,

- Hareketli kolçaklar,

- Frenli sistem tekerlekleri,

- Anti-bakteriyel ve su geçirmez oturma minderi,

- Paslanmaz şase,

- Refakatçi kolları.

 

 

Oturma Yeri Genişliği
45 cm
Oturma Yeri Derinliği
45 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
52 cm
Sırt Yüksekliği
40 cm
Kolçak Yüksekliği
23 cm
Toplam Genişlik
48 cm
Toplam Yükseklik
94 cm
Toplam Uzunluk
85 cm
Katlanır Genişlik
20 cm
Arka Tekerlek
5" (125mm.) PVCFilled(W/Brake)
Ön Tekerlek
5" (125mm.) PVC Filled
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanır
Ürün Ağırlığı
15 kg
Taşıma Kapasitesi
120 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR