Poylin P130 Çocuk Multifonksiyonel Tekerlekli Sandalye (Poylin P130Ç)

Marka : Poylin
Fiyat : $765.00
Barkod : 86814650600765
₺6.158,84 'den başlayan taksitlerle

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Poylin P130 Çocuk Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye, çelik alaşımdan üretilmiştir.

 

 

Toplam 40 kg ağırlığında olup 150 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

Poylin P130 Çocuk Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalyesi, 42 cm ile 46 cm arası ayarlanabilir olan oturma yeri genişliği ile birçok kullanıcıya hitep etmektedir. 24" dolgu arka ve 8" dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda da konforlu bir sürüş sağlar.

 

 

 

Poylin P130 Multifonksiyonel Çocuk Spastik Tekerlekli Sandalye, son derece konforlu ve genişliği ayarlanabilir koltuğuna ek olarak koltuk altı destek aparatı, bacak arası destek aparatı ile kullanıcıya uygun şekilde bir özelleştirme ve genişlik ayarı yapma imkanı sunmaktadır. 

 

 

 

Emniyet kemerine ek olarak refakatçi frenine de sahip olan Poylin P130 Çocuk Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye son derece güvenli bir sandalye modelidir.

 

 

Sırt yatar tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P130 engelli sandalyesi, aynı zamanda Tilt Özelliğine de sahiptir. Tilt Özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlardan dolayı kullanıcının kalça bölgesinde biriken baskı ve ağırlığı vücuduna yayarak bası yarası oluşumlarının önüne geçmektedir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.    

 

 

ADET :

Poylin P130 Çocuk Multifonksiyonel Tekerlekli Sandalye 

 

 

Uzun süreli kullanımlara uygun olarak üretilmiş Poylin P130 Çocuk Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye, ayarlanabilir koltuk genişliği ve yanal desteklere ek olarak açısı ayarlanablir baş desteğine de sahiptir.

 

 

Bu destekler ile kullanıcının en doğru pozisyonu alması sağlanabilirken, duruş bozuklularından kaynaklanan skolyoz gibi rahatsızlıkların da önüne geçilir.

 

 

Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye modeli olan Poylin P130 Çocuk Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye, ayaklılarında bulunan baldır destekleri ile kullanıcıya ekstra konfor sağlarken uzun süreli kullanımlardan oluşabilecek ödem gibi rahatsızlıkların önüne geçer.

 

 

Refakatçi frenleri ile refakatçi kullanımını  da rahatlatan Poylin P130 Çocuk Çok Özellikli Tekerlekli Sandalye, kolçaklarının yüksekliğinin ayarlanabilir olması kullanıcı konforunu da artırırken aynı zamanda çıkarılabilir olmasıyla da kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan tarfaından transferini mümkün kılıp; kolaylaştırmaktadır.

 

 

 

Ayaklıklarının çıkarılabilir olması Bas-çıkar tekerlekleri sayesinde ise depolamayı kolaylaştıran anti-bakteriyel döşeme yapısı ile uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek bakteri oluşumlarının önüne geçer. 

 

 

Poylin P130 Çocuk Multifonksiyonel Tekerlekli Sandalye 

 

 

- Hareketli kolçaklar,

- Refakatçi ayak basamakları ve kolları, 

- Anti-bakteriyel oturma ve sırt kumaşı,

- Ayarlanabilir baş desteği yanal destek ve ayaklıklar,

- 24" silikon dolgu arka tekerlek,

- 8" Pu dolgu ön tekerlek,

- 150 kg  taşıma kapasitesi, 40 kg ağırlık. 

- Farklı beden seçenekleri, 

- Sırt kırma özelliği,

- Emniyet kemeri,

- Refakatçi kullanımına uygun. 

 

46 cm beden değerleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen uzman satış ekibimize danışınız.

 

Oturma Yeri Genişliği
42 cm
Oturma Yeri Derinliği
46 cm
Oturma Yeri Yüksekliği
50 cm
Oturma Yeri Açısı
32°
Sırt Yüksekliği
53 cm
Kolçak Yüksekliği
20 cm
Toplam Genişlik
67 cm
Toplam Yükseklik
102 cm
Toplam Uzunluk
115 cm
Arka Tekerlek
24"PU Filled
Ön Tekerlek
8"PU Filled
Materyal-Gövde Tipi
Çelik / Katlanmaz
Ürün Ağırlığı
40 kg
Taşıma Kapasitesi
150 kg
Tilt Özelliği
Evet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR